با پیگیری‌های هیئت قایق رانی شهرستان

آمل به‌عنوان پایگاه قهرمانی قایقرانی آب‌های خروشان شد/ اردوی تیم ملی قایق‌رانی اسلالوم در آمل

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۴ / آذر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
سرپرست تیم ملی قایقرانی اسلالوم و رئیس هیئت قایقرانی آمل از آغاز اولین مرحله اردوی تیم ملی اسلالوم در رودخانه هراز خبر داد.
 آمل به‌عنوان پایگاه قهرمانی قایقرانی آب‌های خروشان شد/ اردوی تیم ملی قایق‌رانی اسلالوم در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، ابراهیم محمدپور سرپرست تیم ملی قایقرانی اسلالوم و رئیس هیئت قایقرانی آمل از آغاز اولین مرحله اردوی تیم ملی اسلالوم در رودخانه هراز خبر داد و گفت: با پیگیری این هیئت و آماده‌سازی زیر ساخت‌ها، آمل به‌عنوان پایگاه قهرمانی قایقرانی آبهای خروشان شد.

 

وی افزود: اولین باشگاه قایق‌رانی با حضور سرمربیان تیم ملی تاسیس شد كه در آینده پیشرفت‌ها و افتخارات زیادی را برای شهر در پی دارد.

 

 

محمدپور با بیان اینکه مرحله اول این اردو تا ١٧ آذرماه ادامه دارد، تصریح کرد: اولین مرحله اردوی تداركاتی تیم ملی اسلالوم آب‌های خروشان مردان از سه‌شنبه ٧ آذر ماه آغاز و تا 17 همین ماه ادامه دارد.

 

وی محل برگزاری این اردو را رودخانه هراز آمل اعلام کرد و افزود: تیم ملی اسلالوم آب‌های خروشان تمرینات آمادگی خود را به منظور حضور موفق در بازی‌های آسیایی جاكارتا اندونزی آغاز كرد.

 

رئیس هیئت قایقرانی آمل درپایان از عوامل اجرایی این اردو تشکر کرد و گفت: از اعضای شورای شهر، شهردار و اداره ورزش و جوانان آمل جهت همكاری و فراهم كردن امكانات لازم جهت برپایی این اردو قدردانی می‌کنم.

 

 

تصاویری از رفتینگ در آمل

 


 

 

کد مطلب: MTYzNzA5
 

 
کیمیا سامانه