نماینده مردم آمل:

هراز دیگر مسدود نمی‌شود/ معیشت بخش زیادی از مردم بخش لاریجان به محور هراز وابسته است

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۴ / آذر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
هراز دیگر مسدود نمی‌شود/ معیشت بخش زیادی از مردم بخش لاریجان به محور هراز وابسته است
 

به گزارش سفیر هراز، عزت اله یوسفیان ملا در جلسه بررسی مشکلات راههای جاده‌ای و روستایی شهرستان آمل در فرمانداری با بیان اینکه این محور با وجود دو شهر و روستاهای بخش لاریجان برای عملیات راه‌سازی مسدود و مردم دچار مشکل می‌شدند، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده و با موافقت وزیر راه و شهرسازی، جاده هراز دیگر بسته نمی‌شود.


وی معیشت بخش زیادی از مردم بخش لاریجان را وابسته به محور هراز دانست و افزود: بسته شدن این جاده موجب خسارت زیاد به مردم بخش لاریجان می‌شود.


نماینده مردم آمل درباره زمین انجمن صنفی کارگران عنوان کرد: کارگران ضعیف‌ترین قشر جامعه هستند و باید مورد حمایت قرار گیرند. و بنده به طور مستقیم از وزیر دستور گرفتم که زمین انجمن صنفی کارگران را تهیه و کارهای لازم  انجام شود.

 

وی محور آمل به چمستان را که یکی از راه‌های مهم بین شهری دانست و افزود: این محور طی بازدیدهای بعمل آمده پروژه مهم تلقی می‌شود.


یوسفیان در پایان خطاب به مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خواستار پیگیری‌های راه‌های روستایی شهرستان آمل شد و گفت: راه‌های روستایی شهرستان آمل و بخش لاریجان باید به‌زودی مورد بازدید و جهت انجام این پروژه اقدامات لازم انجام شود.

 


 

 

کد مطلب: MTYzNzA4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه