رئیس اتاق بازرگانی ایران در آمل:

ساخت اتاق بازرگانی در آمل انگیزه فعالان اقتصادی و تولیدات مناسب را بالا می‌برد

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۱ / آذر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: امیداریم با تکمیل پروژه ساخت اتاق بازرگانی آمل، انگیزه خدمات به فعالان اقتصادی باشد و تولیدات مناسبی را برای شهر و کشور فراهم آورد.
ساخت اتاق بازرگانی در آمل انگیزه فعالان اقتصادی و تولیدات مناسب را بالا می‌برد
 

به گزارش سفیر هراز، بعدازظهر امروز با حضور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، نماینده مردم آمل در مجلس، رئیس اتاق بازرگانی مازندران، فرماندار ویژه آمل کلنگ احداث ساختمان اتاق بازرگانی آمل واقع در بلوار منفرد بر زمین خورد.


در این مراسم رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی ایران با بیان اینکه در شرایط فعلی نگاه‌ها باید با زمان عادی جامعه متفاوت باشد، تاکید کرد: نگاه در مسائل اقتصادی در شرایط کنونی جامعه باید فوق العاده باشد.

 

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های نماینده مردم آمل در جهت حمایت صنعت‌گران گفت: نماینده مردم آمل علاوه‌بر مجلس، یک نقش ملی را در کشور دارند.


غلامحسین شافعی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی در کل مسائل کشور پافشاری دارد، افزود: اتاق بازرگانی در نظر دارد تا در مسائل کل کشور نقش داشته و در این راه وزارت کشور با اتاق بازگانی همراه است.


وی با بیان نقش مهم اقتصاد مقاومتی در بازرگانی خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا با استفاده از اهرم اقتصاد مقاومتی پیش بریم.


رئیس اتاق بازرگانی ایران احداث اتاق بازرگانی در آمل را مبدا یک حرکت خوب برای استان مازندران و آمل عنوان و مطرح کرد: امیداریم با تکمیل این مهم، انگیزه خدمات به فعالان اقتصادی باشد و تولیدات مناسبی را برای شهر و کشور فراهم آورد.

 

در ادامه این برنامه نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای ساخت این ساختمان با توجه به اجرای قانون جلسه‌ای در اتاق بازرگانی برگزار شد، خاطرنشان کرد: در قانون آمده است که در هر شهری که دارای 50 کارت بازرگانی باشد یک اتاق بازرگانی احداث شود.


وی استان مازندران را یک کلان شهر دانست و گفت: نباید بین شهرهای این استان فرق گذاشته شود چرا که فاصله بین شهرها بسیار کم است.


یوسفیان‌ملا افزود: اگر هر پروژه در حال ساخت و یا به اتمام رسید برای استفاده کل هم استانی‌ها به اتمام می‌رسد.


وی در پایان با تاکید بر اینکه قانون باید در شهرها با تدبیر به اجرا درآید، خاطرشان کرد: اگر یک رصدی در بین مدیران استانی مازندران داشته باشید شاهد تحول در صنعت مازندران هستید.

 


 

 

کد مطلب: MTYzNjY3
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه