فرمانده سپاه آمل:

آمل بیشترین کمک‌های مردمی را از مازندران به زلزله‌زدگان داشت

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۱ / آذر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه آمل خبر داد: آمل بیشترین کمک‌های مردمی را از مازندران به زلزله‌زدگان کرمانشاه داشت.
 آمل بیشترین کمک‌های مردمی را از مازندران به زلزله‌زدگان داشت
 

به گزارش سفیر هراز، بهروز عیسی‌زاده در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با اعلام اینکه اولین گروه مدافعان حرم به آمل بازگشتند، تصریح کرد: به دلیل زمان ورود این مدافعان حرم که در نیمه شب امکان برقراری مراسم استقبال وجود نداشت از این رو، برنامه دیدار با این مدافعان و خانواده‌های آن فراهم است.

 

وی با اشاره به کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور عنوان کرد: ساخت واحدهای مسکونی در مناطق زلزله‌زده از سوی قرارگاه خاتم به سپاه و بسیج سازندگی شهرستان‌ها واگذار می‌شود که به نظر می‌رسد سهمیه‌ای نیز برای شهرستان آمل در نظر گرفته شود.

 

عیسی زاده با تاکید بر اینکه آمل بیشترین کمک های مردمی را از مازندران به زلزله زدگان داشت، بیان کرد: اهدای این میزان کمک‌های مردمی از سوی واحدهای تولیدی و کارخانجات در استان بی‌نظیر بود.

 

فرمانده سپاه ناحیه آمل با بیان اینکه در ساخت منازل محرومان با همکاری ادارات و بهزیستی اقدامات خوبی انجام شد، تصریح کرد: 32 منزل محروم با همکاری دستگاه‌ها مراحل اولیه ساخت آنها به انجام شد و تمامی ادارات در این زمینه می‌توانند کمک کار باشند.

 

عیسی زاده در پایان با اشاره به اینکه گشت‌های محله‌ور در آمل آغاز شده است و به تمامی محله‌ها تسریع داده می‌شود، گفت: پیاده‌روی‌های شبانه در مناطق آمل انجام می‌شود، انفجارات و پیاده‌روی‌های شبانه با هماهنگی شورای تامین دیده شد که تلاش می‌کنیم برقراری امنیت در شهر بیشتر شود.

 


 

 

کد مطلب: MTYzNjY2
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه