اشتباه تاریخی ترامپ

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۹ / مهر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
اقدام اخیر ترامپ یک خطای راهبردی و اشتباه تاریخی است و خود را در مسیر آتش قهر ملت‌های غیرتمند مسلمان قرار داد.
اشتباه تاریخی ترامپ
 

به گزارش سفیر هراز، اقدامات اخیر ترامپ از احمقانه‌ترین نشانه‌های جاهلیت مدرن است که جریان و گروهی مؤمن، انقلابی، شجاع و غیرت‌مند که برای دفاع از امت اسلامی و مردم مسلمان که چون پوزه صهیونیست‌‌ها و حامیان داعش و اسلام آمریکایی را به گونه‌ای خفت بار به خاک کشیده و به پایان عمرشان رسانده است، مورد ظلم و اتهام از سوی کسانی قرار گیرد که طی دهه‌های گذشته خود عامل ایجاد و حامی تروریست در لبنان و فلسطین مظلوم و افغانستان، یمن، سوریه و ... برابر تجاوز‌گران رژیم اشغال‌گر و تروریستی صهیونیستی و داعش و طالبان و... است.

 

بی‌شک این اقدام یک توطئه صهیونیستی بوده به دستور مقامات رژیم صهیونیستی که رئیس جمهور ماجراجو و بی‌خرد و بی‌تجربه آمریکا به آن دامن می‌زند.


این اقدام یک خطای راهبردی و اشتباه تاریخی است و ترامپ خود را در مسیر آتش قهر ملت‌های غیرتمند مسلمان قرار داد.


 قطعا این حماقت ترامپ و آتش این خطا دامان حامیان و مسببین چنین موضع سخیف و ضد اسلامی را نیز می‌گیرد.


سپاه پاسداران فرزند امت اسلامی و سپر بلای مردم لبنان و سوریه وعراق و... برابر فتنه صهیونیستی و مصیبت تروریسم تکفیری است که با هوشمندی و شجاعت توانسته است تلاش آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم پیمانان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای آنان برای تغییر نقشه‌ی منطقه به نفع صهیونیست‌ها و نظام سلطه را ناکام گذارده و آن را برهم زند.

 

این اقدام ترامپ دهن‌کجی به افکار عمومی مسلمان در جای جای جهان اسلام به شمار رفته و جز برانگیختن خشم، نفرت و کینه آحاد مسلمین علیه طراحان این توطئه بدنبال نخواهد داشت.

  آنهایی که در سوریه، یمن، عراق، بحرین برغم سرمایه گذاری‌های هنگفت سیاسی، نظامی، امنیتی و مالی شکست‌های سنگینی را دریافت کرده‌اند از هم اکنون خود را مهیای پرداخت هزینه‌های سنگین کنند.
 
 جایگاه و موقعیت سپاه پاسداران نزد افکار عمومی و در عرصه دفاع سرزمینی، امنیتی و اطلاعاتی آنقدر مستحکم و غیرقابل نفوذ شده است که صهیونیست‌ها برغم خوش خدمتی ارتجاع عرب بعید است با ارتکاب یک خطای بزرگ دیگر بخواهد توان و ظرفیت خود را برابر سپاه پاسداران وجمهوری اسلامی وفرزندان غیور، غیرت‌مند، شجاع و حماسه ساز ایران وامت اسلامی درجا جای جهان بیازماید.

 

تجربه تاریخی به ما آموخت نفوذ و قدرت بی‌مثال سپاه پاسداران در سطح بین‌الملل دولت آمریکا و صهیونیست‌ها را کلافه و به شدت نگران ساخته است پدیدار است.

 

سپاه وملت شریف ایران رژیم غاصب صهیونیست و استکبار جهانی آمریکا  را مظهر تروریسم دولتی می‌داند و رئیس جمهور آمریکا با اقدامات نسنجیده و غیرعقلانی خود را در مسیر منافع رژیم صهیونیستی قرار داد و ملت شریف ایران آنان را خائن به اسلام و پیامبر اعظم (ص) دانسته و از مجازات آنها نیز دریغ نخواهند کرد.


آقای ترامپ باید بفهمد سپاه پاسداران جمهوری اسلامی یعنی آحادملت شریف ایران یعنی کوثر تشنه کامان شهادت فی سبیل الله و اجازه هیچ غلطی درخصوص وحدت شکنی بین ملت و فرزندان سپاهی خویش را نخواهد داد چون هر ایرانی یک سپاهی است و به پاسداری خویش وفادار و امیدوار به نابودی ام الفساد جهانی است.

عباس اقوامی آملی

 

 


 

 

کد مطلب: MTYzMTE1
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه