امام جمعه لاریجان در گفت‌وگو با سفیر هراز:

نبود زیر ساخت مناسب و عدم توجه کافی مسئولان به بخش لاریجان/ برخی کمبود‌ها اصلا زیبنده بخش مهم لاریجان نیست

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۵ / مهر / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
امام جمعه لاریجان گفت: ضعف در برخی مسائل اجرایی منطقه نشان از نبود زیر ساخت مناسب و عدم توجه کافی مسئولان به این بخش مهم دارد.
نبود زیر ساخت مناسب و عدم توجه کافی مسئولان به بخش لاریجان/ برخی کمبود‌ها اصلا زیبنده بخش مهم لاریجان نیست
 

حجت‌الاسلام حمیدرضا شکری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز به ظرفیت‌های بسیار بالای منطقه لاریجان و ضرورت نگاه ویژه مسئولان امر به این منطقه اشاره کرد و افزود: ضعف در برخی مسائل اجرایی منطقه نشان از نبود زیر ساخت مناسب و عدم توجه کافی مسئولان به این بخش مهم دارد.

 

وی منطقه‌ای که نام 2 شخصیت در قوه مقننه و قضائیه و شخصیت‌های بارز علمی، فرهنگی و سیاسی به همراه دارد را زیبنده این ناملایمت‌ها نداست و اظهار کرد: قطع مکرر برق بیش از بر ۲۴ ساعت و قطع  برنامه‌های صدا و سیما با داشتن 2 شهر و بیش از ۸۰ روستا و آبادی، کمبود امکانات کار و عدم بستر مناسب برای  ایجادِ شغل جهت توسعه مناطق روستایی از جمله مشکلات این منطقه است.

 

امام جمعه لاریجان با تشکر از زحمات پرسنل راهداری، پلیس‌راه و بخشداری منطقه درباره تلاش برای بازگشایی محور مواصلاتی هراز در این فصل سرما از انسداد این محور به مدت طولانی انتقاد کرد و گفت: تعیین ساعت‌های رفت و آمد از آمل به تهران جهت تعمیرات جاده‌ای خسارت‌های بزرگی را به بخش اقتصاد ‌و کسب‌و‌کار کاسبان منطقه از جمله صاحبان رستوران‌ها وارد می‌کند.

 

حجت‌الاسلام شکری نداشتن امکانات بهداشتی درمانی مناسب را یکی دیگر از چند مشکل فراوان این منطقه دانست و افزود: نداشتن یک بیمارستان بزرگ و مجهز در منطقه معضل بزرگی است چراکه اگر کسی مریضی سختی گرفت یا در جاده تصادف تأسف باری داشت تا بخواهد این مریض به آمل یا رودهِن و تهران منتقل شود ممکن است از شدت جراحت بمیرد!

 

وی ضمن درخواست از نماینده مردم لاریجان و آمل در مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی بیشتر به این بخش، یادآور شد: از مسئولان امر درخواست می‌شود تا به مسایل این بخش توجه بیشتری کنند.

 

امام جمعه لاریجان در پایان با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی نعمت امنیت را از بزرگترین امر نزد خداوند برشمرد و تصریح کرد: باید این نعمت را گرامی بداریم و از این فرصت برای ایجاد امنیت همه جانبه استفاده کنیم چرا که دشمن درصدد آن است تا هجمه سنگین و گسترده‌ای را متوجه جلوه‌های امنیت در کشور ایران کند.

 


 

 

کد مطلب: MTYyOTI4
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه