برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در آمل و 7 شهر مازندران

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۳۱ / فروردین / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه آمل از برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در هشت شهر به خبر داد و گفت: یکی از حوزه‌های برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در شهرستان آمل است.
 برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در آمل و 7 شهر مازندران
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، علی‌رضا یونسی در نشست شورای اداری آمل، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات از خواسته‌های مهم است که در این راه تلاش‌های زیادی شد.وی با بیان اینکه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستاها کمتر از یک ماه آینده برگزار می‌شود، اظهار کرد: مردم مازندران در انتخابات ادوار گذشته از استان‌های شاخص و اثرگذار بودند.

 سرپرست فرمانداری ویژه آمل با اشاره به اینکه 50 هزار مازندرانی در برگزاری انتخابات آینده همکاری می‌کنند، ادامه داد: دو انتخابات آینده از مهم‌ترین رویدادهای سیاسی ابتدای سال 96 است که تاکنون همه عوامل اجرایی، نظارت و امنیتی آن مشخص شدند.

 


این مسؤول با بیان اینکه به ازای هر 180 مازندرانی در انتخابات شوراها یک نامزد داریم، یادآور شد: 18 هزار و 286 مازندرانی برای انتخابات شوراها ثبت‌نام کردند که 22 درصد آنها از بانوان جامعه هستند.

 


یونسی با اشاره به افزایش 100 درصدی مدرک کارشناسی ارشد از سوی کاندیداهای شوراهای شهر در مازندران، اظهار کرد: هشت هزار نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستاهای مازندران از سوی مردم منتخب می‌شوند.وی با اعلام اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند همانند گذشته تیری زهرآلود بر پیکر بدخواهان نظام جمهوری اسلامی باشد، ادامه داد: مردم مازندران با آگاهی نام افراد منتخب خود را وارد صندوق‌ها کنند.

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اعلام اجرای طرح هادی آمل در 171 روستا با اعتبار 128 میلیارد ریال در طول دولت یازدهم، گفت: چهار خطه کردن محور هزار به طول 20 کیلومتر، چهار بانده کردن محور آمل به فریدونکنار به طول هفت کیلومتر، چهار خطه کردن محور امامزاده عبدالله به طول چهار کیلومتر، تعریض محور آمل به چمستان به طول بیش از سه کیلومتر، بهسازی و آسفالت راه روستایی به طول 201 کیلومتر، ایجاد پنج مجتمع آبرسانی روستایی با تحت پوشش قرار گرفتن 44 روستا از اقدامات مهم دولت در آمل است.

 

 


این مسؤول با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های لازم برای انتخابات الکترونیکی در مازندران، بیان کرد: انتخابات در هشت حوزه انتخابیه مازندران تمام الکترونیک برگزار می‌شود.یونسی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از حوزه‌های برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در شهرستان آمل است که نباید برق این مناطق در طول برگزاری انتخابات دچار قطعی شود.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYwMjk1
 
 
کیمیا سامانه