شهردار آمل در گفت‌وگو با سفیر هراز خبر داد

اقدام خودکشی مرد میان‌سال بر روی پل معلق آمل/حضور ماموران آتش‌نشانی و مددکاران اجتماعی در محل واقعه

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۹ / فروردین / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
شهردار آمل گفت: نیروهای مددکار و آتش‌نشانی در حال تلاش هستند تا این فرد را از تصمیم خود منصرف کنند اما این فرد پایین نمی‌آید و بسیار بر تصمیم خود مصمم است.
اقدام خودکشی مرد میان‌سال بر روی پل معلق آمل/حضور ماموران آتش‌نشانی و مددکاران اجتماعی در محل واقعه
 

احمد امیرسلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز باتوجه به تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی برخبر خودکشی فردی بر روی پل معلق آمل اظهار کرد: مددکاران و نیروهای آتش‌نشانی به سراغ این فرد رفتند تا وی را از این تصمیم منصرف کنند اما تاکنون صحبتی نکرده و نتیجه‌ای نیز دریافت نشد.

 

وی با بیان اینکه عده‌ای می‌گویند این فرد معتاد است، ادامه داد: به ظاهر خانواده‌اش رهایش کردند، وی نیز یه انتهای خط رسیده؛ می‌گوید بچه‌هایم را تکه تکه کردند جنازه‌اش را به من پس دهید.

 

 

شهردار آمل با اشاره به اینکه نیروهای آتش‌نشانی به طور کامل از همان ابتدا در محل حاضر هستند، افزود: بچه‌های مددکار و نیروهای آتش‌نشانی در حال تلاش هستند تا این فرد را از تصمیم خود منصرف کنند اما این فرد پایین نمی‌آید و بسیار بر تصمیم خود مصمم است.

 

امیرسلیمانی باتوجه به اینکه پل معلق آمل از محل‌های پرتردد شهر است، یادآور شد: برای ایجاد نشدن ترافیک از شهروندان خواستاریم که در حد توان به سمت این مکان نیایند و تجمع نکنند.

 

 

وی ادامه داد: ماموران راهنمایی و رانندگی به طور کامل فضا را پوشش دادند؛ مسیر را مسدود کردند و شهروندان می‌توانند از مسیرهای دیگر تردد کنند.

 

شهردار آمل در پایان با اشاره به اینکه این فرد اهل آمل نیست، خاطرنشان کرد: به گفته یکی از هم محلی‌های این فرد در تماس با ما گفته وی اهل روستا مظفرکلای بابل است و با هماهنگی‌های انجام شده شورای محل در راه هستند.

 

 


 

 

کد مطلب: MTYwMjcx
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه