پایان جلسه غیرعلنی نمایندگان با قاضی عسگر/ جلسه علنی مجلس آغاز شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۳۰ / فروردین / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در حالی آغاز شد که نمایندگان با حجت الاسلام قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در سازمان حج جلسه غیرعلنی داشتند.
 

به گزارش سفیر هراز،

به نقل از مهر، جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی با حضور ۲۰۵ نفر از نمایندگان آغاز شد.

در آغاز جلسه علنی مجلس، لاریجانی با اشاره به برگزاری جلسه غیرعلنی گفت: حجت الاسلام قاضی عسگر سرپرست حجاج ایرانی و صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توصیه های لازم و اقداماتی که پیرامون حج انجام دادند توضیح داده و نکاتی که باید لحاظ کنند را متذکر شدند تا در ادامه کار پیگیری شود.

بر این اساس گزارش کمیسیون عمران در مورد نحوه اجرای ماده ۷۰ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح تنقیح قوانین مالیاتی کشور، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد لایحه حفاظت احیا و مدیریت تالاب های کشور، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت دو جانبه در امور کیفری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره و نیز گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

 


 

 

کد مطلب: MTYwMjc5
 

 
کیمیا سامانه