فرمانده انتظامی شهرستان آمل خبر داد

دستگیری اعضای باند سارقان احشام با 10 فقره سرقت در آمل

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۷ / فروردین / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از انهدام باند سارقان احشام با 10 فقره سرقت در آمل و کشف تعدادی از احشام سرقتی به همراه مالخر در یکی از شهرستان‌ها خبر داد.
دستگیری اعضای باند سارقان احشام با 10 فقره سرقت در آمل
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سرهنگ ولی‌الله گنجیان مقدم از انهدام باند سارقان با 10 فقره سرقت و کشف تعدادی احشام سرقتی در شهرستان آمل خبر داد و گفت: پس از وقوع چندین فقره سرقت احشام در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی در ادامه اظهار کرد: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی صحنه جرم دریافتند، سارقان با استفاده از 2 خودروی وانت و موتورسیکلت شبانه به محل اسکان دام‌ها رفته و با تخریب دیوار و درب دامداری‌ها اقدام به سرقت احشام می‌کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی رد سه سارق احشام از اعضای باند را شناسایی کردند، ادامه داد: ماموران پلیس پس از شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی متهمان به نام‌های"محمد- ت"، "مراد- ت" و "حسینعلی-ت" که غیر بومی و اهل یکی از استان‌های همجوار بودند را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

 

سرهنگ گنجیان خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به 10 فقره سرقت احشام در شهرستان آمل اعتراف کردند و تعدادی از احشام سرقتی به همراه مالخر در یکی از شهرستان‌ها کشف شد.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTYwMjMx
 
 
کیمیا سامانه