تطهیر چهره منافقین با هدف تخریب نیروهای انقلابی با نزدیک شدن به انتخابات/ مردم ایران چهره منفور منافقین را هرگز فراموش نمی‌کنند

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۳ / فروردین / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
اف بر این قدرت طلبی که امروز پس از گذشت سه دهه از انقلاب برخی انقلابیون دیروز به دنبال تطهیر این انسان‌های ناپاک آن هم برای ترور شخصیت یک کاندیدا و گرفتن رای برای کاندیدای دیگر مشغول شدند.
تطهیر چهره منافقین با هدف تخریب نیروهای انقلابی با نزدیک شدن به انتخابات/ مردم ایران چهره منفور منافقین را هرگز فراموش نمی‌کنند
 

به گزارش سفیر هراز، بار دیگر هم‌زمان با نزدیک شدن به انتخابات چهره برخی انقلابیون بی عمل و واپس گرا نمایان شد.

 

این روزها اگر خوب دقت کنیم در شبکه‌های اجتماعی برخی‌ها دانسته یا ندانستنه سعی در تطهیر چهره ناپاک گروهگ تروریستی که به حق از سوی مردم انقلابی ایران به منافقین لقب گرفتند، مشغول هستند.

 

 گروهکی که هم‌زمان با عزل بنی صدر از قدرت در خرداد ۱۳۶۰ عملا وارد فاز نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران شد، آن هم زمانی که در طول یک هزار و 400 کیلومتر از مرزهای مشترک با کشور عراق رزمندگان اسلام مشغول دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران بودند، اگر چه این اقدام کثیف تا به امروز از سوی اعضای منافقین دنبال می‌شود.

 

گروهکی که هنوز ۲ سال از آغاز جنگ خانمان سوز و تحمیلی رژیم بعث عراق علیه کشور عزیزمان ایران نگذشته بود که برای خوش خدمتی به عراق و دشمنان انقلاب اسلامی ایران به ویژه غرب و در راس آن آمریکا، نیروهای منفور خود را وارد عراق کرده و تا پایان جنگ در کنار ارتش متجاوز عراق علیه رزمندگان اسلام مشغول جاسوسی و جنگ بودند.

 

عملیات‌های چلچراغ، آفتاب و فروغ جاویدان با چه هدفی در هشت سال دفاع مقدس از سوی منافقان در مهران و اسلام آباد غرب شکل گرفته بود و چه تعداد از رزمندگان اسلام در همین چند عملیات در جبهه‌های جنگ شهید و یا مجروح شدند؟

 

جرم بسیجی شهید امیر سپهبد صیاد شیرازی چه بود که مظلومانه توسط این گروه به شهادت رسید؟

آیا جز این بود که شهید صیاد شیرازی برای حفظ این مملکت در عملیات مرصاد، مقابل عملیات فروغ جاویدانی که از سوی وطن فروشان منافق شکل گرفته بود، در کنار دوستان بسیجی و پاسدارش از جان خود مایه گذاشت تا مانع از پیشروی منافقان در عملیاتی که با فراخوانی گسترده اعضای این گروهک از سراسر دنیا به امید نابودی جمهوری اسلامی ایران در این عملیات شرکت کرده بودند، شود؟

 

جرم دانشمندان شهید هسته‌ای شهیدان علی محمدی، رضائی‌نژاد، احمدی روشن و شهریاری چه بود که می‌بایست خونشان توسط وحشی‌ترین موجودات روی این جهان هستی به زمین ریخته می‌شد.

براستی مشکل کار در کجاست.

 

چرا ما نتوانستیم جنایات این آدم کش‌های حرفه‌ای را به نسل‌های دوم و سوم انقلاب تفهیم کنیم؟

 

مگر نه این است که اعضای منافقان عملیات به شهادت رساندن شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش را شکل دادند.

 

یادمان رفته است که این گروهک با چه افتخاری پس از به شهادت رساندن شهیدان رجایی و باهنر جشن پیروزی بر پا کردند.

 

۱۴ اسفند ۱۳۵۹ و حادثه تلخ آن میتینگ کذایی در دانشگاه تهران یادمان رفته است؟

 

بمب گذاری شخص منافقی به نام مهدی نحوی، ماه محرم در حرم مطهر امام هشتم آقا امام رضا که منجر به شهید و مجروح شدن ده‌ها زائر بی گناه شد، که به نیت ایجاد اختلاف در کشور شکل گرفته بود، یادمان رفت؟

 

اف بر این قدرت طلبی که امروز پس از گذشت سه دهه از انقلاب برخی انقلابیون دیروز به دنبال تطهیر این انسان‌های ناپاک آن هم برای ترور شخصیت یک کاندیدا و گرفتن رای برای کاندیدای دیگر مشغول شدند.

 

اف بر کسانی که با شبکه‌های ضد انقلاب، بی بی سی، یورو نیوز، فاکس نیوز و... برای پاک جلوه دادن جنایت این جانیان از خدا بی خبر بخواهند هم صدا شوند.

 

اف بر کسانی که امروز ادعای انقلابی بودنشان گوش فلک را کرده اما از حمایت‌های علنی و آشکار خبرگزاری‌های غربی و حتی شخص منفور و مزدور جیره خواری به نام مریم رجوی اعلام برائت نمی‌کنند.

 

شاید در اواخر دهه ۹۰ یادشان رفته است جرم آن زن بارداری که شکمش دریده شده بود و یا آن سه پاسدار کمیته‌ای که پس از کندن پوست سرشان و شکنجه‌های فراوان به شهادت رسانده و حتی به این جنایت نیز راضی نشدند و با به آتش کشاندن پیکر پاک و مطهر آنها آرام گرفتند، چه بوده ؟

 

یادمان نمی‌رود جرم برخی از شهدایی که توسط جانیان این گروه به شهادت رسیدند تنها محاسنی بود که صورتشان را پوشانده و به بهانه حزب الهی بودن می‌بایست به شهادت می‌رسیدند.

 

خوب به یاد دارم شبی که به اتفاق برخی از اسرای تک فاو، فروردین ۶۷ در سنگر فرماندهی لشکر سوم عراق با آن منافق حرام‌زاده با قد و هیکلی قوی روبرو شده بودیم همان نامرد وطن فروشی که با افتخار به جان بچه‌ها افتاد تا از آنها اعتراف بگیرد.

 

یادم نمی‌رود این مزدور کثیف چگونه سه نفر از اسرای مجروح تک فاو را در آن شب سیاه تنها به دلیل عدم اعتراف به شهادت رسانده بود و مستانه می‌خندید.

 

چگونه می‌توانم فراموش کنم سنگری که در نزدیکی بصره قرار داشت و اعضای مزدور این گروه به مراتب خش تر از افسران بعثی و  بی رحم عراقی به شکنجه کردن اسرا مشغول بودند.

 

در عجبم از اینکه برخی‌ها انگار یادشان رفته اعضای این گروه به خون مردم انقلابی ایران تشنه هستند و به مرگ تک تک مردم کشورمان نیز راضی نمی‌شوند.

 

ای کاش این افراد به ذهن تاریخی خود رجوح کرده و ضمن مرور جنایت منافقان که از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران شروع شده بود، می‌فهمیدند که چه می‌کنند و امروز در کدام مسیر قرار دارند.

 

ای کاش این افراد صحیفه امام را باز کرده و دلایل دشمنی منافقان با مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران را از نگاه آن بزرگ معمار انقلاب اسلامی ایران بهتر درک می‌کردند.

 

و کلام آخر اینکه در این مقطع از زمان برخی‌ها به بهانه تخریب آیت الله ریسی که هنوز به طور رسمی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اعلام موضع نکردند، چه هدفی را دنبال می‌کنند؟

 

 

 آیا این اقدام را نباید در انتقام از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شخص امام دانست؟

 

 

روزهای آینده بایستی منتظراقداماتی دیگر از این دست بود و باید دید که این قبیل اقدامات تا کجا پیش می‌رود و چه کسانی پشت این جریان خطرناک قرار دارند.

یادداشت: احمد دواتگر

 


 

 

کد مطلب: MTYwMTUy
 
 
کیمیا سامانه