فرمانده انتظامی آمل خبر داد

افزایش نگران‌کننده قتل های آنی در آمل/ عروسی در ولیسده با قتل پایان یافت

تاریخ انتشار : شنبه - ۰۶ / آذر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: درگیری در مراسم عروسی در روستای ولیسده منجر به قتل جوان 23 ساله شد.
افزایش نگران‌کننده قتل های آنی در آمل/  عروسی در ولیسده با قتل پایان یافت
 

به گزارش سفیر هراز،

سرهنگ رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در گقتگو با خبرنگار سفیرهراز با ااشاره به قتل در شب گذشته گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیس 110، مبنی بر وقوع یک فقره درگیری در روستای ولیسده در مراسم عروسی ، بلافاصله ماموران انتظامی و تیم آگاهی پلیس برای بررسی موضوع به محل جنایت اعزام شدند.

وی با بیان جزئیات این حادثه عنوان کرد: دلیل درگیری در حال بررسی است و باید دلیل فوت توسط پزشکی قانونی بررسی شود، اما فرد با سلاح سرد و براثر جراحت بالا فوت کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل  از مرگ جوان 23 ساله خبر داد و افزود: قاتل جوان 21 ساله است و متاسفانه بیشتر قتل های که اتفاق می افتد در سنین جوانی هستند.

وی تصریح کرد: تمام قتل های که در شهرستان اتفاق افتاده برای نیروی انتظامی حل شده، قاتلف ضارب و عوامل دستگیر و به مراجع قضایی فرستاده شده است، اما باید روانشناسان و جامعه شناسان به بررسی قتل ها بپرداززند تا کمتر شاهد این قبیل اتفاقات ناگوار باشیم.

رضوانی بیشتر موارد قتل ها را آنی خواند و اظهار کرد: اکثر قتل های رخ داده با پیشینه قبلی نبوده و آنی رخ داده است، آستانه صبر افراد پایین اماده و کنترل خشم ندارند.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال چندین قتل داشتیم، که برای جامعه ما نگران کننده است، چند درصد این قتل ها موضوع خانودگی مطرح بوده که اکثرا جوان بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل  با تاکید اینکه باید آستانه تاب آوری افراد پایین امده است، خاطرنشان کرد: باید روانشناسان، مددکاران ورود پیدا کنند که متاسفانه در کنار قتل ها، آمار خودکشی را هم بررسی کنند و خبرنگاران نیز به کارشناسی درست به این موضاعات بپردازند.

فرمانده انتظامی آمل خاطرنشان کرد: تحقیقات نیروی انتظامی در حال بررسی علت دقیق این حادثه است.

 


 

 

کد مطلب: MTY4Mzk3
 

 
کیمیا سامانه