مسئول بسیج سازندگی آمل :

افتتاح 10 کارگاه اقتصاد مقاومتی در آمل همزمان با هفته بسیج/نگاه بسیج سازندگی به ظرفیت های داخلی است

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۱ / آذر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
مسئول بسیج سازندگی آمل گفت:۳ واحد افتتاح کردیم و مابقی در طول هفته افتتاح می شوند، که در حوزه صناعی دستی، گل و گیاه و.. کارگاههای که از طریق وام سازمان بسیح سازندگی و کمیته امداد شروع به کار کردند کارگاه شان را وسعت دادند.
افتتاح 10 کارگاه اقتصاد مقاومتی در آمل همزمان با هفته بسیج/نگاه بسیج سازندگی به ظرفیت های داخلی است
 

به گزارش سفیر هراز،طاهری نسب، مسئول بسیج سازندگی آمل در حاشیه افتتاح خانه محرم در شهر امامزاده عبدالله، به خبرنگار سفیرهراز گفت: در چهل و دومین سالگرد بسیج با کمک جهادگران، ۱۰ واحد کارگاه اقتصاد مقاومتی و سه خانه محروم افتتاح خواهند شد که هر مسکن مددجو 200 میلیلون تومان هزینه شده است.
وی با بیان افتتاح خانه محروم در شهر امامزاده عبدالله عنوان کرد: این منزل 55 متری بوده ک سه سال قبل شروع به ساخت کردیم، اما متوقف شده بود، توانستیم مجدد شروع به کار و آن را تکمیل کنیم.
مسئول بسیج سازندگی آمل از افتتاح 10 واحد کاراگاه اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج خبر داد داد و اظها کرد: ۳ واحد افتتاح کردیم و مابقی در طول هفته افتتاح می شوند، که در حوزه صناعی دستی، گل و گیاه و.. کارگاههای که از طریق وام سازمان بسیح سازندگی و کمیته امداد شروع به کار کردند کارگاه شان را وسعت دادند.
وی تصریح کرد: سازمان بسیج سازندگی با استفاده از طرح های که مبتنی بر ظرفیت های داخلی و محلی است به تامین خلاء های اقتصادی پرداخته و برای توسعه و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی گام های بزرگی برداشته است.
طاهری نصب  ادامه داد: افراد بسیاری که با وام های بسیج سازندگی صاحب کار و شغل شدند، وام های که باعث توسعه تولیدی های کوچک و یا تولید یک کاراگاه بزرگ شد؛ جامعه زیادی از طرح های بسیج آموزش انگیزه یافتند .

 


 

 

کد مطلب: MTY4Mzgy
 

 
کیمیا سامانه