فرمانده سپاه آمل :

برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، حمایتی برای کارآفرینان/ اشتغالزایی های کوچک خروجی های بزرگ دارند

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۱ / آذر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
به مناسبت هفته بسیج و با هدف حمایت از تولیدات خانگی و رونق تولید و اشتغال زایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در محل دائمی نمایشگاه های آمل افتتاح شد.
برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، حمایتی برای کارآفرینان/ اشتغالزایی های کوچک خروجی های بزرگ دارند
 

به گزارش سفیر هراز،به مناسبت هفته بسیج و با هدف حمایت از تولیدات خانگی و رونق تولید و اشتغال زایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در محل دائمی نمایشگاه های آمل افتتاح شد.
جابر عسگری فرمانده سپاه آمل با حضور در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به خبرنگار سفیر هراز گفت: نمایشگاه حاصل کارآفرینانی است که به همت بسیج سازندگی و دستگاههای همسو توانستند به اشتغال‌زایی بپردازند.
 وی با بیان ۴۵ غرفه در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: صنایع دستی، تولیدات خانگی، پوشاک اسلامی، وسایل تزیینی، گل و گیاه و دیگر محصولات با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد.
فرمانده سپاه آمل با اشاره به اینکه این نمایشگاه چهار روز ادامه دارد، اظهار کرد: وام های که توسط بسیج سازندگی و کمیته امداد داده شده در حوزه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی اتفاقات خوبی انجام شد.
وی تصریح کرد: شعار هر خانه یک کارخانه که سرلوحه قرار دادیم، کارخانه های کوچک خروجی های بزرگی در جامعه داشته و باعث اشتغال افراد زیادی شده است.
عسگری از تداوم نمایشگاه اقتصاد مقاومتی خبر داد و بیان کرد: نمایشگاهها را برپا کردیم تا هم محصولات را ببیند ودر صورت نیاز بخرند و هم انگیزه ای ایجاد کند؛ قطعا این نمایشگاهها تداوم خواهد داشت و پشتیبانی در قالب وام ها ادامه دارد.
وی برپایی نمایشگاههای اقتصاد مقاومتی را حمایتی برای خانواده خواند و عنوان کرد: هم به جهت حمایت و پشتیبانی خانوادههای کم بضاعت و زنان سرپرست خانواده در این حوزه ورود پیدا کردند، خیلی ها اشتغالشان بخاطر کرونا ورشکست شدند، این کار زمانی شروع شد، بعضی از غرفه ها تا 200 نفر اشتغالزایی انجام دادند.
فرمانده سپاه آمل در پایان خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی مرکز مشاوره برای کسانی که می خواهند در کارافرینی ورود پیدا کنند دارد و کسانی که درعرصه های مختلف، علاقه مند خود و ظرفیت ها استفاده کنند، راهنمایی خواهند کرد.

 


 

 

کد مطلب: MTY4Mzg0
 

 
کیمیا سامانه