فرماندار آمل :

جامعه به تفکر بسیجی در مدیریت نیاز دارد/ بسیج برخواسته از تفکر

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۳۰ / آبان / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
فرماندار آمل گفت: بسیج برخواسته از تفکر است، هر ازاد اندیشی که بتواند به مردم خدمت کند بسیحی است و هر کسی که تفکر بسیجی دارد، به مردم در موقع نیاز کمک می کند.
جامعه به تفکر بسیجی در مدیریت نیاز دارد/ بسیج برخواسته از تفکر
 

به گزارش سفیر هراز،

علیرضا شریعت فرماندار آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به هفته بسیج گفت: بسیج برخواسته از تفکر است، هر ازاد اندیشی که بتواند به مردم خدمت کند بسیحی است و هر کسی که تفکر بسیجی دارد، به مردم در موقع نیاز کمک می کند.

وی با تاکید اینکه دفاع مقدس قطعه ای از بهشت بود، عنوان کرد: شاهد صحنه های بودیم که بعد دفاع مقدس کمتر دیدیم، خصوصا سردار سلیمانی به شدت خالی است، اما تفکربالندگی ایشان در طرح حاج قاسم در دوره های سخت کرونا کمکمان کرد و نشان داد تفکر بسیج همچنان جریان دارد .

فرماندار آمل  با بیان اینکه درهرجا مشکل داشتیم با سپاه و بسیج تماس میگرفتیم، تصریح کرد: بسیجیان دست دولت و مردم را از ابتدای کرونا با تولید وسایل مورد نیاز چون ماسک، گان، کمک به بیمارستلن ها و خانوادگان نیازمند، طرح واکسیناسیون و

وی ادامه داد: همه کسانی که در جنگ حضور داشتند، باید خاطراتشان را مکتوب کنند برای آیندگان بگذاریم تا استفاده کنند، متاسفانه در فرهنگ مکتوب مشکل داریم.

 غواص هشت سال دفاع مقدس از خاطرات جنگ گفت: در جنگ سهم کوچکی داشتیم، تمام جنگ خاطره است، از شوخی، ورزش ها، دعای قبل عملیات، در مجموع سبک زندگی رزمندگان خیلی خوب بود، یکی از رزمندگان ۱۴ ساله اش بود قبل عملیات والفجر6 روی سنگ با گوگرد اسم خود را نوشت، اتش را روشن کرد باد زد و کل صورتش می سوخت.

 وی با بیان اینکه جامعه به تفکر بسیجی و دفاع مقدسی در مدیریت نیاز دارد، خاطرنشان کرد: نیمه های شب خیلی درد داشت به او گفتم خیلی درد داری؟، گفت از اینکه درد می کشم ناراحت نیستم، ناراحتی ام برای ان است که کارم برای رضای خدا نبوده و دردی که می کشم برای رضای خدا نبود است، اگر این تفکر در بین مدیران و جامعه باشد، جامعه ایده ال خواهیم داشت.

 


 

 

کد مطلب: MTY4Mzc4
 

 
کیمیا سامانه