فرمانده سپاه آمل :

بسیج خنثی‌ساز توطئه‌های دشمن/ حضور در همه عرصه ها از بحران تا آسایش

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۳۰ / آبان / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه آمل گفت:سپاه و بسیج همیشه در موارد حساس کمک رسان جامعه بودند، حضور پر رنگ سپاه و بسیج در زمان سیل ، زلزله و بحران های که به وجود می آید باعث حل بسیاری از مشکلات شده است.
بسیج خنثی‌ساز توطئه‌های دشمن/ حضور در همه عرصه ها از بحران تا آسایش
 

به گزارش سفیر هراز،جابر عسگری فرمانده سپاه آمل در گفتگو با خبرنگار گفت: بسیج یکی از کم نظیرترین تشکل های مردمی در دنیا است که موفق عمل کرده است و خالصانه با مردم و روحیه جهادی در جامعه است.
وی با بیان اینکه بسیج یکی از اساسی ترین عوامل خنثی سازی توطئه های دشمن از بدو تولد تا به امروز بوده است، عنوان کرد: توانسته تمام ضربات سلطه جویانانه شیطان بزرگ را نابود کند، اولین تجربه اش را با یاری رساندن به سپاه و کمیته در رویارویی با ضدانقلاب و خنثی سازی توطئه های آنان با موفقیت پیش برد.
فرمانده سپاه آمل با تاکید اینکه امروز در محیطی پیچیده تر و نزدیکتر با دشمن روبه رو ماست، تصریح کرد:هفته بسیج یادآور جان فشانی هایی انسان هایی است که برای سربلندی خاک سرزمین شان از هر تلاشی دریغ نمی کنند، معنای عمیق اتحاد را می توان با ظهور بسیج درک کرد که از صدر اسلام وجود داشته و اینک با هوشمندی امام خمینی (ره) بار دیگر رشد یافته است.
وی بسیج را یک نهاد امیدبخش خواند و اظهار کرد: سپاه و بسیج همیشه در موارد حساس کمک رسان جامعه بودند، حضور پر رنگ سپاه و بسیج در زمان سیل ، زلزله و بحران های که به وجود می آید باعث حل بسیاری از مشکلات شده است، امروز هم این حضور باعث دلگرمی جامعه است و بسیاری از حساسیتها را کاهش می دهد.

 


 

 

کد مطلب: MTY4Mzc3
 

 
کیمیا سامانه