مدیر عامل سازمان آتش نشانی آمل:

آتش سوزی در پمپ بنزین جاده آمل به بابل مهار شد/۶مصدوم در اتش سوزی پمپ بنزین

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۹ / آبان / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
مدیر عامل سازمان آتش نشانی آمل گفت: یک دستگاه تانکر سوخت رسان در محدوده پمپ بنزین جاده آمل به بابل منجر به آتش سوزی شد.
آتش سوزی در پمپ بنزین جاده آمل به بابل مهار شد/۶مصدوم در اتش سوزی پمپ بنزین
 

به گزارش سفیر هراز،

 امید صالح پور مدیر عامل آتش نشانی آمل در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به آتش سوزی در پمپ بنزین واقع در جاده بابل آمل گفت: ساعتی پیش وقوع حرق و انفجار در یک جایگاه سوخت به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن نیروها به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش سوزی در ساعت 17 و 50 دقیقه رخ داد و کمتر از ۲۰ دقیقه آتش‌نشانان آملی در محل حاضر بودند، آتش نشان ها از بابل قبل از ورود ما در محل حاضر بودند، برای ایمن‌سازی و کمک به حمل تانکر کمک رسانی انجام شد .

مدیر عامل آتش نشانی آمل با بیان اینکه حریق متوقف شد، عنوان کرد:طی این حادثه 6 نفر مصدوم شدند که به بیمارستان انتقال یافتند، از این مصدومان سه نفر مشکل جزئی داشتند و سه نفر حاد تر بودند که امیدواریم بهبودی حاصل پیدا کنند.

 وی تصریح کرد: علت دقیق حادثه باید مورد بررسی قرار گیرد، اما در ظاهر تانکر سوخت در حال تخلیه بود که باید احتیاط در حین این کار انجام شود،، بار الکتریکی، سیگار کشیدن و.. توجه شود.

صالح پورخاطرنشان کرد: از آمل دو دستگاه خودروی آتش نشانی سنگین یک دستگاه ‌آتشنشانی و ۱۲ هزار لیتر حمل آب به محل اعزام شدند، که در حال حاضرحریق متوقف و تانکر جابه جا شد .

‏ یک دستگاه تانکر سوخت رسان در محدوده پمپ بنزین جاه آمل به بابل منجر به آتش سوزی شده بود.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY4Mzc1
 

 
کیمیا سامانه