مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه کربلا:

برگزاری راهیان نور در جنگل‌های هیرکانی با محوریت اتفاقات سال 60

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۶ / آبان / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا با اشاره به اینکه قرار است با استفاده از ظرفیت ریلی استان راه‌اندازی تور گردشگری جنگل را با محوریت اتفاقات سال 60 داشته باشیم، اظهار کرد: این برنامه با همان مدل راهیان نور جنوب اجرایی می‌شود.
برگزاری راهیان نور در جنگل‌های هیرکانی با محوریت اتفاقات سال 60
 

به گزارش سفیر هراز، محمدعباسپور در جلسه مجمع نمایندگان مازندران که با محوریت رویداد بین‌المللی ساری ۲۰۲۲ استان مازندران در محل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد از برگزاری جشنواره هنری چلچلا خبر داد و بیان کرد:این جشنواره به همت سپاه کربلا برای رویداد۲۰۲۲تدارک دیده شده است.

دبیر جشنواره هنری چلچلا با بیان اینکه پژوهش، ارائه مدل و اجرای تور، هنرهای تجسمی(عکس، کاریکاتور، عکس)، فیلم کوتاه، استندآپ کمدی، انیمیشن، ادبیات(شعر، کلاسیک، شعر نو و داستان کوتاه) قالب های این جشنواره است، افزود: عکس و کلیپ با تلفن همراه نیز بخش مردمی این جشنواره است.

عباسپور، گردشگری تعالی بخش، سفر مسئولانه، معرفی آیین و رسوم نقاط گردشگری و اقامتگاه های بوم گردی استان مازندران، اثرات متقابل گردشگری و جامعه در استان مازندران، پتانسیل مفقول ماندهی گردشگری مازندران، رویدادسازی پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو سال۲۰۲۲ را موضوعات این جشنواره برشمرد.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا با بیان اینکه در قالب این جشنواره راهیان نور در جنگل های مازندران با محوریت حادثه جنگل دهه۶۰ اجرایی می شود، گفت: ۲بهمن ماه سال جاری آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره است.

عباسپور با اشاره به اینکه قرار است با استفاده از ظرفیت ریلی استان راه‌اندازی تور گردشگری جنگل را با محوریت اتفاقات سال 60 داشته باشیم، اظهار کرد: این برنامه با همان مدل راهیان نور جنوب اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه در راستای بحث ساری پایتخت گردشگری 2022، سپاه کربلا با همه زیرساخت‌هایی که در اختیار دارد کمک خواهد کرد، اظهار کرد: در راستای بحث گفتمان مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب برگزاری جشنواره هنری چلچلا تدارک دیده شد.

 عباسپور یادآورشد: یکی از اهداف جشنواره هنری گردشگری چلچلا معرفی آثار فاخر و کمک به بحث محتوایی «ساری پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو سال 2022» است.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MzYw
 

 
کیمیا سامانه