رئیس بهزیستی آمل:

بررسی و حل مشکلات نوجوانان در طرح مانا/ استفاده از ظرفیت نوجوانان در اوقات فراغت

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۱ / شهریور / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
رییس بهزیستی آمل گفت:ایجاد حس مسئولیت پذیری، مدیریت زمان، مشارکت در کارهای گروهی، حل مشکلات گروهی و در واقع این است که بچه ها مشکلات خودشان را بشناسند و بتوانند آن را حل کنند.
بررسی و حل مشکلات نوجوانان در طرح مانا/ استفاده از ظرفیت نوجوانان در اوقات فراغت
 

به گزارش سفیر هراز،

کبری اسفندیاریان، رئیس بهزیستی آمل در حاشیه اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان، مانا در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز گفت: هر ساله طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان با عنوان طرح مانا توسط بهزیستی در چند نقطه از شهرستان اجرا می شود .

وی هدف از طرح مانا را بررسی و حل مشکلات دوره نوجوانی خواند و خاطرنشان کرد: ایجاد حس مسئولیت پذیری، مدیریت زمان، مشارکت در کارهای گروهی، حل مشکلات گروهی و در واقع این است که بچه ها مشکلات خودشان را بشناسند و بتوانند آن را حل کنند.

رئیس بهزیستی آمل تصریح کرد: این طرح در دو گروه دختران و پسران و برای پر کردن اوقات فراغت آنان در 5 مرکز و برای بیش از 80 نفر انجام شد .

وی ادامه داد: در پایان دوره ها آموزشی داده شده نوجوانان مشکلات خود را که از دید آنها خوشایند و ناخوشایند است، بیان می کنند و راهکاری برای زندگی بهتر باشد ارائه می دهند، امیدوارم مسئولین بتوانند از ظرفیت های این مردم و زنان کوچک استفاده کنند.

اسفندیاریان تاکید کرد: در حین آموزش اگر یکی از بچه ها مشکل جدی داشت به مشاوره راهنمایی می کنند تا مشکلش حل شود، خانواده ها بامشاركت فرزندان دراين گروهها ميتوانند حس مسىوليت پذيري وتوجه بيشتربه آنچه راكه درپيرامونشان اتفاق خواهد افتاد راافزايش دهند

وی در پایان خاطرنشان کرد: از خانواده ها میخواهم در محل هایی که این طرح اجرا می شود مشارکت داشته باشند، تا فرزندانشان بتوانند آموزش ببینند.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MjYw
 

 
کیمیا سامانه