معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران:

۱۴ هزار تعاونی فعال در مازندران/افتتاح شرکت تعاونی سنج کهرود هراز

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۶ / شهریور / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت:: ۱۴ هزار تعاونی در استان وجود دارد که از این تعداد ۷ هزار و ۷۹۴ تعاونی فعال هستند و برای ۱۷ هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.
۱۴ هزار تعاونی فعال در مازندران/افتتاح شرکت تعاونی سنج کهرود هراز
 

به گزارش سفیر هراز،حسن خیریانپور معاون  امور اقتصادی استانداری مازندران در آیین افتتاح همزمان۲۶۸ طرح تعاونی در سراسر کشور و شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ملی و استانی و افتتاح شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز  گفت:این واحد تولیدی در بخش تعاون با تولید سالانه ۱۲۰ هزارعدد کنتور هوشمند برای مدیریت مصرف اب  به بهره برداری رسیده است.
وی ادامه داد: با اعتباری و  سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد تومان با نگاه به اینکه بخش تعاون از اهمیت بسزایی برخوردار است و باید مورد توجه قرار بگیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی به اصل ۴۴ قانون اساسی اشاره کرد و افزود:  هم سعی و توجه به بخش تعاون کردیم که می تواند در رونق اقتصادی و تولید اشتغال موثر باشد.
وی تصریح کرد: ۱۴ هزار تعاونی در استان وجود دارد که از این تعداد ۷ هزار و ۷۹۴ تعاونی فعال هستند و  برای ۱۷ هزار نفر اشتغال ایجاد شده است.
خیرانپور  از ۱۳۷ میلیارد تومان تسهیلات در سال گذشته خبر داد و افزود: با همین نگاه در سال گذشته  ۱۳۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات در استان لحاظ شد که امیدواریم جهت اشتغال و تولید اثرگذار باشد.
این مراسم همزمان با هفته تعاون و با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی انجام شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MjY5
 

 
کیمیا سامانه