فرماندار آمل :

جابه جایی مدیران باعث پویایی می شود/ افتتاح ۳۴ پروژه در هفته دولت

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۰ / شهریور / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
فرماندار آمل گفت:با وجود شرایط سخت کرونایی و مشکلات اقتصادی ۳۴ پروژه که بیش از ۴۴ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت که ظرفیت بالای ۴۱۵ نفر اشتغال ایجاد کرد.
جابه جایی مدیران باعث پویایی می شود/ افتتاح ۳۴ پروژه در هفته دولت
 

به گزارش سفیر هراز،

علیرضا شریعت، فرماندار آمل در نشست خبری هفته دولت با اشاره به گرامیداشت شهدای تنها خواسته خانواده شهدا این است مدیران برای مردم کار کنند، اگر هر زمانی گفته شد ما به شهدا بدهکاریم، اینان برای انقلاب و مردم جانشان را دادند.

 

وی با بیان اینکه در زمان جابه جایی دولت هستیم، عنوان کرد: باید تا اخرین لحظه کار کنیم، تا حسرت نخوریم چرا کاری نکردیم، در زمان جابه جایی دولت هستیم و تغییر مدیران طبیعی است، جابه جایی مدیران باعث پویایی و حرکت می شود ، خلاقیت و نوآوری خواهد شد و این نفس دموکراسی است.

فرماندار آمل از افتتاح ۳۴ پروژه در هفته دولت خبر داد و گفت: با وجود شرایط سخت کرونایی  و مشکلات اقتصادی ۳۴ پروژه که بیش از ۴۴ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت که ظرفیت بالای ۴۱۵ نفر اشتغال ایجاد کرد.

 وی با تاکید  21 پروژه بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در آمل اظهار کرد: پروژه های عمرانی که بیش از ۳۳ میلیارد تومان اعتبار دارد پروژه هایی از قبیل توزیع برق، طرح هادی روستایی، نوسازی مدارس، حوزه ورزش و جوانان، زمین ورزشی و غیره‌ می توان نام برد که البته پروژه هایی هم بودند که می توانستیم افتتاح کنیم مانند استادیوم چمران اما خواستیم که کاملاً مورد بهره‌برداری قرار بگیرد تا افتتاح شود.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MjU5
 

 
کیمیا سامانه