رئیس هیات هندبال امل:

هندبال آمل، تنها نماینده هندبال شمال کشور در لیگ برتر/ظرفیت بالای مازندران در هندبال

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۹ / شهریور / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
رئیس هیات هندبال امل گفت:تیم رعد پدافند امل به عنوان تنها نماینده مازندران و شمال کشور در رقابت های لیگ برتر حضور دارد که باعث افتخار این شهرستان و استان است.
هندبال آمل، تنها نماینده هندبال شمال کشور در لیگ برتر/ظرفیت بالای مازندران در هندبال
 

به گزارش سفیر هراز،عبدالهی رئیس هیات هندبال امل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز گفت: تیم رعد پدافند امل به عنوان تنها نماینده مازندران و شمال کشور در رقابت های لیگ برتر حضور دارد که باعث افتخار این شهرستان و استان است.
وی با بیان اینکه یکی مشکلات حوزه های ورزشی در آمل نگاه یکسویه است، عنوان کرد: متاسفانه مشکلی که وجود دارد نگاه مدیران شهرستانی به آمل تنها به والیبال و کشتی خلاصه می شود، در حالی که می توانیم در حوزه های ورزشی دیگر از جمله هندبال استعداد خوب و موفقی داشته باشیم و تیم های خوبی پرورش دهیم.
 رئیس هیات هندبال امل ادامه داد: این در حالی است که در هندبال بیست سال در لیگ برتر بازی کردیم و اسطوره‌های مثل بهروز عطایی در هندبال بازی می کردند.
 وی تصریح کرد: ازتیم پدافند آمل تفاهم‌نامه‌ای با ارتش بست و هم بازیکنان سرباز های که در لیگ برتر بازی می‌کنند در این تیم بازی کنند و هم اینکه این باعث می شود بازیکنان آملی در تیم بازی کند و هم زمینه برای بروز استعدادهای بازیکنان هندبال در آمل ایجاد خواهد شد.
عبدالهی با تاکید اینکه امل ظرفیت خوبی در هندبال دارد، خاطرنشان کرد:خوشبختانه بازیکنان زیادی از این شهرستان در لیگ های برتر حضور و در این تیم نیز بازی می کنند، در واقع با حضور تیم پدافند در لیگ برتر پشت پشتوانه سازی می کنیم و ظرفیت هندبال آمل را بالا خواهیم برد.
وی از حضور چهار بازیکن آملی در تیم ملی هندبال خبر داد و اظهار کرد: چهار بازیکن در تیم ملی جوانان و سه بازیکن در تیم ملی امید بازی می کنند، بانوان هم دو تیم هندبال داریم و خوشبختانه امسال هندبال ساحلی مان توانست مقام دوم و نایب قهرمانی هندبال کشور را کسب کردیم.
رئیس هیات هندبال امل هندبال را تیم سابقه داری خواند وتصریح کرد: ا ز سال ۹۳ در لیگ دسته یک کشور بودیم ، اما متاسفانه برخی ناهماهنگی ها و نا امیدی ها باعث شد که چند سالی وقفه ایجاد شد، که امیدوارم با تلاش بازیکنان و حمایت به این تیم هندبال به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.
وی از وضعیت تیم پدافند گفت: تیم پدافند کمتر از ۱۵ روز هماهنگی انجام شد و با ۱۶ بازیکن روانه مسابقات شدند متاسفانه  شرایط کرونا در کشور باعث شد برخی از بازیکنان تست کرونای انان مثبت شود.
عبدالهی از برنامه های آینده هندبال امل را افتتاح آکادمی هندبال در این شهرستان عنوان کرد و افزود: از مهر شریط کرونا بهتر شود، آکادمی هندبال را افتتاح خواهیم کرد، که  هدف  ان بالا بردن ظرفیت و استعدادیابی هندبال در این شهرستان است.
وی در پایان از مسئولین شهرستانی برای حمایت این تیم تشکر کرد و ادامه داد: از امام جمعه، نماینده مردم آمل ،  فرماندار و رئیس سابق شورای شهر امل برای حمایت هایشان به تیم هندبال تشکر می کنم.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MjU4
 

 
کیمیا سامانه