فرماندار آمل:

حل مشکل اب ۳۵ درصد آمل/نخستین حفر چاه تحقیقاتی کشور در مدار قرار گرفت

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۷ / شهریور / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
فرماندار امل گفت:مشکل اب بیشتر در منطقه امام رضا (ع) این مشکل وجود داشت که شرمنده مردم این منطقه شدیم که حل می شود.
 حل مشکل اب ۳۵ درصد آمل/نخستین حفر چاه تحقیقاتی کشور در مدار قرار گرفت
 

به گزارش سفیر هراز،علیرضا شریعت فرماندار امل در حاشیه آیین کلنگ زنی پروژه ابرسانی در  روستای بوران در گفتگو با خبرنگاران گفت: در تامین و توزیع  منابع اب در شهرستان دچار مشکل بودیم.
وی با بیان  توزیع مشکل اب عنوان کرد: زمانی که برق قطع می شد ذخیره اب کاهش پیدا می کرد و در توزیع به مشکل میخوردیم، که با ۴ ژنراتوری که نصب می شود در هر شرایطی حتی زمانی که برق برود نیز مشکل کمبود آب نخواهیم داشت.
فرماندار امل تصریح کرد: مشکل دوم ما با  کلنگ زدنی امروز برطرف می شود، با وجود افزایش جمعیت مشکل کمبود اب داشتیم که با وجود اینکه ۶۰ لیتر در ثانیه به مدار اضافه می شود مشکل منابع اب نخواهیم داشت.
 وی از ایین کلنگ زنی  نخستین حفر چاه تحقیقاتی که در مدار قرار گرفت در امل خبر داد و افزود: با نشستی که داشتیم با اب منطقه ای استان  چاه تحقیقاتی برای  اولین بار در کشور به اب منطقه ای قرار گرفت و جایگزین آن در منطقه دیگر انجام خواهد شد.
شریعت ادامه داد: با وجود این کلنگ زنی در ظرف سه ماه اینده مشکل ابرسانی در شهرستان حل خواهد شد. 
وی با بیان تامین مشکل اب ۳۵ درصد شهرستان امل، خاطرنشان کرد: مشکل اب بیشتر در منطقه امام رضا (ع) این مشکل وجود داشت که شرمنده مردم این منطقه شدیم که حل می شود.
شریعت از تامین اعتبار این پروژه عنوان کرد: ژنراتورها بالای ۵ میلیارد تومان هزینه شدند، حفر چاه یک میلیارد  و ۴۰۰ تومان هزینه شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MjU1
 

 
کیمیا سامانه