فرماندار آمل

سقوط پروتکل های کرونایی در آمل به 60 درصد/ حال آمل خوب نیست

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۰ / تیر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
فرماندار آمل گفت:در حال عبور از مرز 300 بستری بیماران کرونایی هستیم و متاسفانه مانند روال گذشته موج های قبلی تعداد بستری ها و سرپایی افزایش یافته است.
سقوط پروتکل های کرونایی در آمل به 60 درصد/ حال آمل خوب نیست
 

به گزارش سفیر هراز،

علیرضا شریعت، فرماندار آمل در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ۶۰ درصد شهروندان آملی از ماسک استفاده می کنند، گفت: در طی یک ماه گذشته شاهد افزایش  10 برابری تعداد بیماران کرونا بودیم که نسب به قبل وخامت بیشتری داشته است.

وی با بیان اینکه در موج پنجم شیوع کرونا هستیم، عنوان کرد: در حال عبور از مرز 300 بستری بیماران کرونایی هستیم و متاسفانه مانند روال گذشته موج های قبلی تعداد بستری ها و سرپایی افزایش یافته است.

شریعت تصریح کرد: اولین شهر مازندران بودیم که شرایط قرمز درآمد، هر چند مازندران در وضعیت قرمز است، اما بیش از یک سوم بیماران بستری در زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران متعلق به آمل هستند .

وی با تاکید اینکه بیماران کرونایی در هر پنج بیمارستان آمل بستری هستند، اظهار کرد:  متاسفانه در شبانه روز گذشته 2 بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند که یکی 32 و دیگری 56 سال بودند.

فرماندار آمل  از کاهش سن مرگ و میر در موج پنجم کرونا اشاره کرد و گفت: متاسفانه زدن ماسک در این شهرستان به 60 وخوردی درصد رسیده است، شهروندان باید به زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی توجه بیشتری کنند، تا با رعایت پرتکل های اجتماعی شاهد کم شدن این ویروس در جامعه باشیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MjAx
 

 
کیمیا سامانه