3 شهر مازندران سکاندار دارت خود را شناختند

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۰۹ / تیر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
نخستین جلسه کمیته دارت مازندران در سال ۱۴۰۰به میزبانی شهرستان نور برگزار شد .
3 شهر مازندران سکاندار دارت خود را شناختند
 

به گزارش سفیر هراز،

نخستین جلسه کمیته دارت مازندران در سال ۱۴۰۰به میزبانی شهرستان نور برگزار شد .

در این جلسه که با حضور یاسر سلیم بهرامی رئیس هیات انجمن های ورزشی استان مازندران ، بنیامین مرشدی رئیس کمیته دارت استان مازندران و دکتر عارف حمزه پور نائب رئیس استان به میزبانی آکادمی دکتر دیوسالار در شهر رویان برگزار شد ، مسئولان کمیته 3 شهر بابل ، نور و نکا معرفی شدند ، مریم سعادتی بایی به عنوان مسئول کمیته دارت بابل ، المیرا محمد نژاد مسئول کمیته دارت نکا  و احمد دیوسالار هم  به عنوان مسئول کمیته دارت شهرستان نور معرفی شدند .

فرج اله خانپور مسئول سابق کمیته دارت شهرستان نور هم به عنوان نماینده دارت استان مازندران در غرب استان مازندران معرفی شدند .

همچنین در این جلسه اعضای کمیته فنی دارت مازندران معرفی شدند و نادر یعقوبعلی پور ، جابر زارع ، طاهر ید اله زاده و محمد رضائیان تیار که از عنوان داران این رشته در کشور و استان هستند احکام مسئولیت خود را از بنیامین مرشدی تحویل گرفتند .

هماهنگی و هم اندیشی جهت برگزاری مسابقات جایزه بزرگ از دیگر خروجی های این جلسه بود و مقرر شد مسابقات جایزه بزرگ قهرمانی استان 25 تیر به میزبانی بابل برگزار شود .

همچنین شهرستان های نور ، نکا و نوشهر میزبان های بعدی مسابقات جایزه بزرگ استان معرفی شدند .

کشف آسیب ها و تقویت روحیه همدلی و رفع موانع ، سازماندهی بازیکنان این رشته در استان ، مذاکره با 3 مربی سرشناس ملی برای آموزش تخصصی ، راه اندازی خانه های دارت و همینطور باشگاه های دارت که با ظهور ویروس کرونا به حالت تعطیل درآمده بودند از دیگر محوریت های این جلسه بود .

همچنین با حمایت احمد دیوسالار مدیریت مجموعه آکادمی دیوسالار در رویان خانه دارت در غرب مازندران تدارک دیده خواهد شد .

خانه دارت نوشهر نیز با هماهنگی های صورت گرفته و دریافت مجوزات و با حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان و با پیگیری علی سعادتمند در یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد .

 

 


 

 

کد مطلب: MTY4MTg5
 
 
کیمیا سامانه