سرمربی تیم هیات فوتسال آمل :

تنها نماینده مازندران در هشت تیم برتر کشور/بازیکنان در شرایط خوبی هستند

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۰۸ / تیر / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم هیات فوتسال آمل گفت:باید همه بازی ها ر اببریم تا به چهار تیم صعود کنیم و هدف اصلی ما این است به دو تیم آخر برای صعود لیگ برتر برسیم.
تنها نماینده مازندران در هشت تیم برتر کشور/بازیکنان در شرایط خوبی هستند
 

به گزارش سفیرهراز؛

فاطمه جان علی پور، سرمربی تیم هیات فوتسال آمل در گفتگو با خبرنگار ما با اشار به اینکه تنها نمایانده مازندران در به جمع هشت تیم هستیم، گفت: تیم ها به دو گروه چهارتایی تقسیم شدند که هر تیم، سه بازی و سه فینال دارد که اگر یک بازی را هم از دست بدهد، بازگشتش سخت می شود.

وی با بیان جوان بودن تیم، عنوان کرد:  با توجه به شرایط تیم و جوان بودن بازیکنان، امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم و فعل خواستن را در درون صرف کنند؛ چرا که باید همه بازی ها ر اببریم تا به چهار تیم صعود کنیم و هدف اصلی ما این است به دو تیم آخر برای صعود لیگ برتر برسیم.

سرمربی تیم هیات فوتسال آمل ادامه داد: فوتسال بانوان هیات فوتبال آمل  توانست در دوره رفت و برگشت هفت بازی انجام دهد و ۱۶ امتیاز کسب کند و به جمع هشت تیم صعود کند.

وی از بازی امروز با  مشتقین ایرانیان خبر داد و اظهار کرد: بعنوان تنها نماینده مازندران در این مرحله با تیم های نصر فردیس، مشتقین ایرانیان، آریا ترکان مراغه بمدت ۴ روز بازی خواهیم داشت.

جان علی پور فوتبال مازندران را درجایگاه خوبی خواند و تصریح کرد: اگر حمایت شود مازندران دارای  تیم های فوتسال و فوتبال ای می شود که حرف اول را در ایران می زنند، رئیس هیات فوتبال آمل تیم بانوان را خیلی حمایت میکند که به اینجا رسید امیدوارم تمام شهرها هیات های فوتبال به این نتیجه برسندو به بانوان حمایت کنند.

وی تصریح کرد: در مازندران بازیکن های خیلی خوب و با استعداد و خیلی هدف مند هستند که اگر به آنها توجه شود و مدیرت های کاملی داشته باشیم، مطمئن تمام تیم های بانوان مازندران میتوانند در جایگاه خوبی در کشور باشند، اما متأسفه تیم هایی را در لیگ برتر داشتیم که حالا به دلیل مدیریت اشتباه یا نداشتن اسپانسر و حامی مالی همه تیم ها به دسته های پایین تر سقوط کردند .

این مربی جوان ادامه داد: این برای یه استانی که خود قلمرو از استعداد های نهفته‌ای است، خیلی از بازیکنان ملی پوش داریم و باریکنانی که در تیم های خوب بازی می کنند، با پتاسیل خیلی خوبی که وجود دارد، با حامی مالی خوب، می توانیم این ظرفیت را حفظ کنیم.

وی از برخی روسای هیات فوتبال ابراز گله مندی کرد و افزود: توجهی به بانوان شهر نمیکنند، مجبورم بازیکن ها را در هر رده سنی بسازم و هرجایی که خودم میروم ان ها را ببرم، اصلا این چیزقشنگی نیست، در حالی که در شهر های ما استعدادهای زیادی وجود دارد ولی متاسفانه حامی ندارند و به انها توجه نمیکنند و این باعث این می شود که بازیکن یکی یکی از دست بدهیم.

جان علی پور در پایان خاطرنشان کرد: از رئیس هیات فوتبال آمل، مرتضی طباطبایی، مدیرعامل باشگاه، بهزاد زمانی، سرپرست و بازکنان تیمم که با وجود اینکه در دوره قبل حال مساعدی نداشتم توانستند بازی خوبی داشته باشند، تشکر می کنم.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY4MTg1
 
 
کیمیا سامانه