مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران:

ساخت یک هزار واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند تا پایان سال جاری در استان

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۰ / اردیبهشت / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مازندران با همکاری و معاضدت بسیج، اقدام به ساخت و ساز یک هزار واحد مسکونی کرد که به خواست خدا تا پایان سال جاری این واحدهای مسکونی تکمیل شده و تحویل خانواده های نیازمند می‌شود.
ساخت یک هزار واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند تا پایان سال جاری در استان
 

به گزارش سفیر هراز، بشیر عالیشاه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مازندران در گفت و گو با خبرنگار این مجموعه گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مازندران با همکاری و معاضدت بسیج، اقدام به ساخت و ساز یک هزار واحد مسکونی کرد که به خواست خدا تا پایان سال جاری این واحدهای مسکونی تکمیل شده و تحویل خانواده های نیازمند می‌شود.
وی ادامه داد: در شهرستان ولایت مدار آمل تعداد کثیری از این مسکن ها با مشارکت بسیج سازندگی این شهرستان احداث گردید که یکی از این واحدهای مسکونی در روز شنبه مورخ 18 اردیبهشت ماه در روستای فیروزکلا افتتاح شد.
عالیشاه به ویژگی های خانه محروم افتتاح شده اشاره کرد و افزود: زیربنای خانه محروم افتتاح شده ۵۰ متر بوده که جهت ساخت این بنا حدود ۱۲۰ میلیون تومان هزینه شد که این مبلغ با همت و حمایت بسیج ، خیرین و همچنین کمیته امداد امام خمینی تهیه شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران از سایر اقدامات خود در این ایام خبر داد: در ماه مبارک رمضان تاکنون افتخار داشتیم ۴۲۰ هزار پرس غذای گرم در وعده های افطاری و سحری تهیه و توزیع کنیم. همچنین در طرح ایران همدل ، بیش از یکصد هزار سبد غذایی را در سطح استان مازندران تهیه و توزیع کردیم. 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) طرح مفتاح الجنه است که امسال با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت خانواده های عزیز در فضای مجازی برنامه ریزی شد که با حضور خیرین و مسئولین یک جشن گلریزان برگزار کردیم که الحمدالله در مصلی شهرستان آمل با مدیریت امام جمعه محترم این شهرستان این جشن گلریزان برگزار شده که با اهدای زمین و کمکهای خیرین حدود ۱۰ میلیارد تومان مساعدت‌های لازم انجام گرفت. 
عالیشاه به هدف طرح مفتاح الجنه اشاره کرد: این طرح با هدف مساعدت های عمرانی ، تعمیرات مسکن ، تامین مایحتاج درمانی و فرهنگی و معیشت خانواده ها در سطح استان مازندران برگزار می‌شود.
این مقام مسئول در پایان گفت: کمیته امداد هر کمک و مساعدتی که از سوی خانواده های محترم دریافت می کند تمام و کمال در همین استان هزینه می کند و تماما سعی می کنیم امانت دار خوبی برای مردم شریف استان مازندران باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

پایان پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY4MTM3
 
 
کیمیا سامانه