رئیس اداره صنعت معدن وتجارت آمل :

پلمپ 35 واحد صنفی از ابتدای محدودیت های کرونایی در آمل/ تعطیلی بازار ادامه دارد

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۸ / فروردین / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت آمل گفت:از ابتدای محدودیت های کرونا ۳۵ مورد به دلیل تخلف و باز بودن پلمپ شدند.
پلمپ 35 واحد صنفی از ابتدای محدودیت های کرونایی در آمل/ تعطیلی بازار ادامه دارد
 

به گزارش سفیر هراز،علی اصغری، رئیس اداره صنعت معدن وتجارت آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز گفت: از ابتدای محدودیت های کرونا ۳۵ مورد به دلیل تخلف و باز بودن پلمپ شدند.
وی با تاکید اینکه اطلاع رسانی در خصوص تعطیلی مغازه ها داده شده است، عنوان کرد: از طریق صدا و سیما، رسانه ها، اتحادیه‌ها و پیامک‌هایی که به آنان داده شده بود، اطلاع رسانی مبنی بر بستن مغازه ها داده شد؛ اما برخی از این واحدهای صنفی با وجود تذکر و اطلاع رسانی اصرار به تخلف دارند که باید پلمپ شوند.
 رئیس صنعت معدن تجارت آمل تصریح کرد: بیشترین اصناف از حوزه پوشاک، املاک، تالارها بودند که با وجود چند اخطار پلمپ شدند.
 وی در جواب این سوال که برخی از فروشندگان از باز بودن بعضی از مغازه ها در گوشه و کنار شهرستان ابراز گله مندی می کنند خاطرنشان کرد: امکانات ما محدود است و به صورت رندومی به بازدید می پردازیم، مردم باید خود احساس مسئولیت کنند و در این شرایط بحرانی وضعیت شهرستان قرمز است مغازه های خود را ببندند و همکاری لازم را داشته باشند.
اصغری تصریح کرد: برحسب دستور سازمان صمت مازندران و حسب مصوبه ستاد کرونای استان وشهرستان، به علت وضعیت فوق حاد و وخیم کرونا در استان و قرمز بودن شهرستان ، اجرای طرح محدودیت ها برای تمامی صنوف  الزامی است.
وی با بیان اینکه محدودیت های کرونایی در آمل از شنبه هفته گذشته اجرا شده است، عنوان کرد:  تنها مشاغل گروه یک به شرط رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDk0
 
 
کیمیا سامانه