مدیرعامل اب منطقه مازندران:

حقوق رودخانه ها باید بازگردد/هراز فرصتی برای توسعه

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۷ / فروردین / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل اب منطقه مازندران گفت:رودخانه یک شریان ایمن ساز و زیبا سازشهر است، فرصتی است برای یک شهر که رودخانه از آن عبور می کند، باید از این ظرفیت استفاده کرد.
حقوق رودخانه ها باید بازگردد/هراز فرصتی برای توسعه
 

به گزارش سفیر هراز،محمد ابراهیم یخکشی، مدیرعامل اب منطقه مازندران در حاشیه بازدید از طرح توسعه گردشگری رودخانه هراز گفت: با سیاست هایی که اختصاص کردیم رودخانه های در شهر قرار دارد را به شهرداری ها واگذار کنیم، در اقدامات مشترک رودخانه هارا سامان دهی کنیم و در زمینه زیبا سازی از این فرصت استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه خوشبختانه شهرداری آمل از جمله شهرداری هایی است که از این ظرفیت استقبال کرده و به تفاهم رسیدیم، عنوان کرد: شاهدعملکرد اجرایی خوبی، که از مشاور زیباسازی و فنی استفاد شده، همه نوع همکاری در بحث سیاست هایی مشترک  زیبا سازی ایمن سازی انجام خواهیم داد.
مدیرعامل اب منطقه مازندران تصریح کرد: رودخانه یک شریان ایمن ساز و زیبا سازشهر است، فرصتی است برای یک شهر که رودخانه از آن عبور می کند، باید از این ظرفیت استفاده کرد.
وی ایمن سازی را اصلی ترین موضوع خواند و افزود: اولین بحث ایمنی است و دوم استفاده حداکثری از ظرفیت های رودخانه است که همه مردم بتوانند از این فضا استفاده کنند.
وی ادامه داد: تصرف بستر رودخانه ها توسط اشخاص حقیقی یکی از مشکلاتی است که در این زمینه اقداماتی انجام شود و حقوق رودخانه ها باید بازگردد.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDc0
 

 
کیمیا سامانه