بخشدار مرکزی آمل:

افتتاح ساختمان بخشداری مرکزی امل/ اجرای طرح هادی و اب شرب از مشکلات روستاییان

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۱۱ / فروردین / ۱۴۰۰
Share/Save/Bookmark
بخشدار مرکزی آمل گفت:پتانسیل و ظرفیت بالایی در روستاها وجود دارد که باید مورد حمایت قرار بگیرد
افتتاح ساختمان بخشداری مرکزی امل/ اجرای طرح هادی و اب شرب از مشکلات روستاییان
 

به گزارش سفیر هراز،

رضا مقدم در حاشیه افتتاح ساختمان بخشداری مرکزی در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز گفت: بخاطر راحتی کار ارباب رجوع ها و ماهیت مستقل بخشیدن به بخشداری استقرار ساختمان بخشداری را که تا به امروز در ساختمان فرمانداری بود جدا کنیم.

وی بیشترین مشکل بخشداری را اجرای طرح هادی و آب شرب خواند و عنوان کرد: تمام تلاش ما این است که مشکلات روستاها را بررسی و برای حل ان اقدام کنیم.

بخشدار مرکزی آمل ادامه داد: توسعه روستاها در حوزه فرهنگی، عمرانی، حل مشکلاتی چون آب و برق، پیگیری و تسریع طرح هادی روستاها، ساخت پارک و مجموعه فرهنگی ورزشی در روستاها که می تواند تاثیر به سزایی در  فرهنگ سازی و سلامت جسمی ساکنان منطقه داشته باشد.

وی با بیان نامگذاری شعار امسال خاطرنشان کرد : با توجه به بیانات مقام معظم رهبری به شعار امسال تولید پشتیبانی و مانع زدایی، در روستاها هم می‌توان فعالیت‌های بزرگی انجام داد، خصوصاً در حوزه کارآفرینی و کارآفرینی زنان خانه دار می توان اشتغال زایی زیادی کرد.

مقدم تصریح کرد : ۹۲ دهیار و حدود ۹۶ روستا در  بخش مرکزی آمل قرار دارند که جمعیت قابل توجهی است و باید از این ظرفیت نهایت استفاه را انجام داد.

وی از پتانسیل و ظرفیت بالای روستاها در رشد و توسعه کشور اشاره کرد و افزود: اگر مورد حمایت قرار بگیرد می‌توانند نقش موثری  در بخش گردشگری، اقتصادی، تولیدات و صنایع دستی داشته باشد.

مقدم در پایان عنوان کرد: اولین بخشداری در سال ۴۶ توسط مرحوم علی حقیقت افتتاح شد، بعد از انقلاب اسلامی نیز بخشداری در ساختمان فرمانداری مستقر بود که با وجود عملیات دو هفته توانستم این ساختمان مسکونی را از فرمانداری جدا کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDY2
 

 
کیمیا سامانه