فرماندار ویژه آمل :

مشارکت ۱۳/۵درصدی زنان در کاندیدای شورای شهر آمل/ ۱۹۲ نفر در کاندیدای شورای شهر آمل ثبت نام کردند

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه آمل گفت: 192 داوطلب نامزد ششمین دوره شورای اسلامی آمل ثبت نام کردند.
مشارکت ۱۳/۵درصدی زنان در کاندیدای شورای شهر آمل/ ۱۹۲ نفر در کاندیدای شورای شهر آمل ثبت نام کردند
 

به گزارش سفیر هراز،

شریعت، فرماندار آمل در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه سلامت انتخابات را تضمین می کنیم، گفت: تمام برنامه های ما این است که قانون را درست انجام دهیم، ازمردم تقاضای مشارکت حداکثری را داریم و به مردم قول می دهیم که سلامت انتخابات تضمین شده است.

وی مشارکت خوبی در ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی خواند و اظهار کرد: نگران شهرهای تازه تاسیس بودیم که امروز جبران شد.

 فرماندار آمل از ثبت نام 192 داوطلب نامزد ششمین دوره شورای اسلامی آمل خبر داد و افزود: از این تعداد 26 نفر زن و 166 نفر مرد هستند و در مجموع 50 /13 درصد مشارکت زنان و 50/86 مشارکت اقایان بوده است.

وی با بیان اینکه  مشارکت زنان در آمل 04/14 درصد بوده است، عنوان کرد: آمل ۱۱۸ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد  ۱۷ نفر زنان و ۱۰۱ نفر آقایان هستند، که مردان 60/85 درصد مشارکت داشته اند.

شریعت تصریح کرد: در بابکان زنان ۵ نفر و مردان ۲۰ نفر ثبت نام کردند که مشارکت زنان ۲۰ درصد و آقایان ۸۰ درصد بوده است، در دابودشت یک زن و ۱۴ مرد ثبت نام کردند که مشارکت بانوان 7/6  درصد و آقایون 3/93 درصد بوده است.

وی ادامه داد: در شهر گزنک یک زن و 9 مرد ثبت نام کردند که مشارکت زنان 10 درصد و آقایان ۹۰ درصد بوده است، در شهر رینه یک زن و 10 مرد ثبت نام کردند که مشارکت خانم ۹.۱ درصد و آقایان 9/90 درصد بوده است، در شهر امامزاده عبدالله ع نیز یک زن و ۱۲ مرد ثبت نام کردند که مشارکت زنان ۷.۷ درصد و آقایان 3/92  درصد بوده است.

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDUz
 

 
کیمیا سامانه