پایان هفته ای گرم برای مازندران/ هوایی نیمه ابری در اخرین روزهای 99

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۴ / اسفند / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس هواشناسی آمل گفت:از چهارشنبه و در روزهای پایانی افزایش دمای قابل ملاحظه‌ای را خواهیم داشت.
پایان هفته ای گرم برای مازندران/ هوایی نیمه ابری در اخرین روزهای 99
 

به گزارش سفیر هراز،

هوشنگ بهزادی، رئیس هواشناسی آمل در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به آب و هوای این شهرستان گفت: روزهای گذشته سامانه بارشی سرد با کاهش دما در سطح منطقه داشتیم که مقدار بارش باران بسیار خوبی بودیم.

 وی با بیان اینکه پیش بینی آب و هوا در روزهای آینده عنوان کرد: رو به بهبودی خواهد بود، هوای صاف و آفتابی  و نیمه ابری را مشاهده خواهیم کرد که با افزایش دما مواجه می شویم.

 رئیس هواشناسی آمل  تصریح کرد: از چهارشنبه و در روزهای پایانی افزایش دمای قابل ملاحظه‌ای را خواهیم داشت.

 وی از میزان بارندگی امسال خاطرنشان کرد:بارش باران در انتهای امسال مناسب بوده است، در چند روز گذشته نیز بارندگی خوبی داشتیم در بالادست بیش از ۵۰ سانت در منطقه لاسم شاهد برف بودیم.

سید احمد میرساداتی کارشناس هواشناسی و مشاور اطلاع رسانی در ادامه بیان کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه هاي پيش يابي هواشناسي، وضعيت جوي استان مازندران امروز هوایی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دمای و از اواخر روز با افزایش ابر را شاهد خواهم بود و فردا هوایی نیمه ابری و درمناطق ساحلی و جلگه ای با احتمال مه صبحگاهی مواجهه خواهیم بود.

وی ادامه داد: از سه‏شنبه تا پنج‏شنبه هوایی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما و در ارتفاعات و دامنه ها با  وزش باد گرم نسبتا شدید پبش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی خاطرنشان کرد: جمعه هوایی نیمه ابری تا  ابری همراه با کاهش دما ، بارش پراکنده و وزش باد خواهیم داشت و در روز شنبه هوایی ابری همراه با بارش پراکنده بتدریج با کاهش ابر را در استان شاهد هستیم.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDUx
 

 
کیمیا سامانه