مدیر بسیج جامعه پزشکی وسلامت آمل :

پایش 50 درصد آملی ها در طرح سردار سلیمانی/4 هزار نفر مبتلا به ویروس کرونا در این طرح شناسایی شدند

تاریخ انتشار : جمعه - ۱۵ / اسفند / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
مدیر بسیج جامعه پزشکی وسلامت آمل گفت:۲ هزار و 108 نفر رصد و شناسایی را بر عهده دارند، ۱۳ تیم مراقبتی و ۲۲۷ تیم حمایتی در این طرح همکاری می کنند.
پایش 50 درصد آملی ها در طرح سردار سلیمانی/4 هزار نفر مبتلا به ویروس کرونا در این طرح شناسایی شدند
 

به گزارش سفیر هراز،

عباس اقوامی در گفتگو با اشاره به خبرنگار سفیرهراز طرح سردار سلیمانی گفت: ۲ هزار و 108 نفر رصد و شناسایی را بر عهده دارند، ۱۳ تیم مراقبتی و ۲۲۷ تیم حمایتی در این طرح همکاری می کنند.

 وی با بیان اینکه هدف جامعه بسیج جامعه پزشکی پایه کار آمدن همه مردم جامعه و در نتیجه کم شدن شدن بیماری کرونا است عنوان کرد: با کمک مردم در امر آموزش، بهداشت و کنترل بیماری می توانیم از سویی بهاین بیماران کمک کنیم و از سویی از تعدا مراجعه کنندگان به بیمارستان کم کنیم.

اقوامی از پایش بیش از ۵۰ درصد مردم شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در طرح شهید سلیمانی خبر داد و خاطرنشان‌کرد: ۲۳۲ هزار و ۴۰۴ نفر در این طرح پایش شدند که ۶۸ هزار ۷۵۸ خانوارهستند که توسط تیم‌های رصد و شناسایی و مراقبتی شناسایی شدند، که بیش از ۴ هزار نفر تست کرونا یا آنان مثبت اعلام شد .

وی با شعار نمی توان کاری انجام داد، باید مرد عمل باید باشیم، اظهار کرد: به نامه سردار سلیمانی به دخترش مراجعه کنیم که چطور طرز فکر انقلابی داشتند و اهل عمل بودند.

اقوامی تصریح کرد: در این طرح نیز هر خانواده یک سفیر سلامت دارد و هر ۴۰ خانواده یک رابطه دارند که اطلاعات کامل بیمار و مشکلات ان را مطرح می کنند.

وی با بیان اینکه هزار و  ۹۲ خانوار نیازمند از ابتدای آذر ماه تاکنون تحت پوشش بسیج قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: ۹۹۲ بسته معیشتی که هر بسته بالغ بر ۶۰۰ هزار تومان به آنان تحویل داده شد که با کمک بسیج جامعه پزشکی، خیرین و سپاه بود .

به خانواده ها با شروع ویروس کرونا از اسفند ۹۸ با ایجاد قرارگاه پشتیبانی و جهادی سردار حاج قاسم در حوزه پول و پشتیبانی هم فعالیت های امداد و درمان با کمک بسیجیان هم در حوزه تخصصی و معیشتی فعالیت‌های تاثیرگذار و چشمگیری انجام شد که کار در حوزه انقلاب اسلامی و مدیریت جهادی خستگی ندارد و بسیجیان این کار جهادی را بیمه نکرد که باعث شد باعث کسب رتبه در جشنواره مالک اشتر استان شد ۲۷۰۰ نیرو ثبت شده در بسیج جامعه پزشکی هستند که از این طریق فعالیت های خوبی دارند

 


 

 

کد مطلب: MTY4MDQz
 

 
کیمیا سامانه