رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل:

آینده کشور در دست کودکان امروز /والدین حقوق کودکان را بدانند

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۷ / مهر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل امروز با شعار جهانی آینده را باید ساخت ، زنگ روز جهانی کودک را در مهد کودک آرام شهرستان آمل به صدا در آورد
 آینده کشور در دست کودکان امروز /والدین حقوق کودکان را بدانند
 

به گزارش سفیر هراز، کبری اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل در حاشیه نواختن زنگ روز جهانی کودک در گفت و گو با خبرنگار این مجموعه گفت: روز جهانی کودک را خدمت تمامی کودکان سرزمینم و همچنین خدمت تمامی خانواده ها و مدیران مهدهای کودک تبریک می گویم .

وی در ادامه عنوان کرد: امروز با شعار جهانی آینده را باید ساخت ، زنگ روز جهانی کودک را در مهد کودک آرام شهرستان آمل به صدا در آوردیم و امیدواریم که شادی و خوشبختی و آرامش سهم بزرگ تمام کودکان سرزمینمان باشد.

اسفندیاریان خطاب به خانوادها بیان کرد: جدا از فضا های زیبا ، برشی و اسلایسی زندگی کودکان که در فضای مجازی به نمایش می گذارند باید توجه داشته باشند که کودکان  حقوقی دارند که تمامی خانواده ها باید به آن حقوق آشنا و پایبند باشند.

این مقام مسئول در پایان گفت: از همه پدران و مادران سرزمینم تقاضا می کنم نسبت به حقوق شهروندی و حقوق کودک خود آشنا شوند و تربیت و آموزش که لازمه کوکان است را اجرا کنند چرا که آینده کشور ما به کودکانی نیاز دارد که درست تربیت و پرورش یافته باشند. امیدوارم دارای جامعه ای به دور از فرزندانی که دارای خانواده ای که در آن خشونت ، بی نظمی ، آشوب و تنش است باشیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3Nzg5
 
 
کیمیا سامانه