رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل:

تجلیل از سه رتبه برتر کنکور آملی تحت پوشش بهزیستی

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۱۷ / مهر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
به همت اداره بهزیستی شهرستان آمل از 3 نخبه برتر کنکور سال 99 آقایان ابوالفضل کاظمیان محمد پرویزی و آقای مهدی دواتگر تجلیل شد.
تجلیل از سه رتبه برتر کنکور آملی تحت پوشش بهزیستی
 

به گزارش سفیر هراز، کبری اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار سفیرهراز گفت: امروز به همت اداره بهزیستی این شهرستان از 3 نخبه برتر کنکور سال 99 آقایان ابوالفضل کاظمیان محمد پرویزی و آقای مهدی دواتگر تجلیل شد .

وی در ادامه افزود: با وجود محدودیت هایی که برای معلولین در سطح جامعه وجود دارد و متاسفانه به لحاظ عدم مناسب سازی فضای شهری و این که مبلمان شهری ما و خیلی از ادارات و حتی دانشگاه های ما این اجازه را به معلولین نمی دهد که حضور مناسب و مشارکت اجتماعی درستی به لحاظ فیزیکی داشته باشند ، ما هر سال شاهد درخشش معلولین در همه زمینه های علمی،فرهنگی ، ورزشی و هنری هستیم و جای افتخار و خوش حالیست که این عزیزان توانستند ثابت کنند که می توانند به مثابه سایر مردم حضور فعالانه داشته باشند و توانستند فعل خواستن و این عقیده که معلولیت محدودیت نیست را تفسیر می کنند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل خطاب به مسئولین بیان کرد: از همه مسئولین تقاضا دارم برای ایجاد فرصتی برابر برای این عزیزان ، فضاهای آموزشی خصوصا مدارس و دانشگاه ها را برای این افراد مناسب سازی کنند . همچنین مبلمان شهری را به گونه ای طراحی کنند که بتوانند مشارکت اجتماعی داشته و به راحتی در سطح شهر حضور داشته باشند و کارهای خود را انجام دهند .

این مقام مسئول در پایان ضمن تشکر از شهروندان و خیرین بابت همکاری و همیاری با این اداره گفت: از شهروندان عزیز و خیرین بزرگوار که در تمامی زمینه ها با این اداره همکاری کردند تشکر و قدردانی می کنم. هر وقت ما دست یاری خواستیم بودید و حمایت کردید و این بار نیز دست یاری به سمتتان دراز می کنیم و در زمینه ی کمک های تحصیلی یاری می جوییم. با توجه به هزینه های هنگفت و مضاعف بسته های کمک آموزشی که در توان خانواده ها برای تهیه این بسته برای کودکانشان نیست نیاز به حمایت ما دارند و در این زمینه هم اگر کنار ما باشید مجددا سپاس گزار خواهم بود و از همه توجهی که به جامعه هدف بهزیستی دارید کمال امتنان را دارم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3Nzg4
 
 
کیمیا سامانه