قهرمان مازنی میل گیری سنگین آسیا :

اجازه هیچ دخالتی به بیگانگان نخواهیم داد

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۹ / مرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
قهرمان مازنی میل گیری سنگین آسیا گفت:مجامع بین المللی باید دنبال رو حقیقت باشند و به انسانیت توجه کنند در این صورت حتما باید سکوت را بشکنند و متخلفین را مجازات کنند.
اجازه هیچ دخالتی به بیگانگان نخواهیم داد
 

به گزارش سفیر هراز،

هواپیمای مسافربری ماهان با مقرارت هوایی بر فراز آسمان در حال پرواز بود که دو فروند جنگنده اف_15 آمریکا روبه رو شد که خلبان هواپیمای مسافربری مجبور به فرود اضطراری شد.

سازمان تروریستی سنت کام ایجاد مزاحمت توسط یکی از جنگنده های خود به پرواز 1152 را تایید کرد و بار دیگر به راحتی و در سکوت مجامع بین الممللی حقوق بشر را به زیر پا گذاشت.

علیرضا ارجین در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه به هیچ بیگانه ای حق تجاوز نمی دهیم گفت : بعنوان یک ورزشکار زورخانه ای و پهلوانی به هیچ اجنبی و بیگانه ای اجازه نخواهیم داد در کار کشورمان دخالت کند هر کسی چشم به خاک ما داشته باشد با تمام قدرت برای خاک مان می ایستیم.

وی با بیان اینکه مجامع بین المللی نباید سکوت کنند، عنوان کرد: مجامع بین المللی باید دنبال رو حقیقت باشند و به انسانیت توجه کنند در این صورت حتما باید سکوت را بشکنند و متخلفین را مجازات کنند.

قهرمان میل گیری سنگین آسیا تصریح کرد: از این زورخانه شهدای مانند مصطفی زال نژاد پرورش یافته اند که برای دفاع از حرم حضرت زینب س جان خود را کف دستانشان گذاشتند و دفاع کردند، همیشه سعی می کنیم مسیر این شهید  را دنبال کنیم .

وی ادامه داد: ما پهلوانان زورخانه ای در گود حرمان را می زنیم، یک روز گود میدان جنگ، یک روز گود میدان قدرت یا میدان زورخانه، در همه جا در مقابل ارمان های کشورمان می ایستیم و دفاع می کنیم.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NjI4
 
 
کیمیا سامانه