پایان قدرت نمایی ارازل و اوباش در آمل/ عملیات هوشمندانه پلیس در دستگیری ارازل و اوباش آملی

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۵ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
شب گدشته برای آمل شب سرنوشت سازی بود؛ همانطور که مردم شهر در کنار خانواده خیالی آسوده سپری می کردند، نیروی انتظامی هوشیارانه به دستگیری افرادی پرداخت که مخل آرامش جامعه می شدند.
پایان قدرت نمایی ارازل و اوباش در آمل/ عملیات هوشمندانه پلیس در دستگیری ارازل و اوباش آملی
 

به گزارش سفیر هراز،

شب گدشته برای آمل شب سرنوشت سازی بود؛ همانطور که مردم شهر در کنار خانواده خیالی آسوده  سپری می کردند، نیروی انتظامی هوشیارانه به دستگیری افرادی پرداخت که مخل آرامش جامعه می شدند.

در نماز جمعه دو هفته گذشته امام جمعه آمل برای ارازل و اوباش خط و نشان کشید و به صراحت خواست سرکرده این ارازل را دستگیر کنند، کسی تصور نمی کرد به این سرعت این امر محقق شود و در شب گذشته شاهد دستگیری یکی از این سرکرده ها باشیم، کسی که سالها پشت برخی از سیاستمدران و سرمایه داران این شهر توان عرضه اندام داشت و جوانانزیادی از او الگوی گرفته بودند.

پلیس در شب گذشته در عملیات هوشمندانه ای مانند همیشه برای تامین امنیت به میدان آمد و نشان داد برای حفظ امنیت مردم کوتاهی نخواهد کرد و نگذاشت ارازل و اوباش در نظم عمومی خللی در جامعه ایجاد کنند.

دادستان آمل در این خصوص با تائید خبر دستگیری یکی دیگر از اراذل واوباش شهر که در درگیریها ونزاع خیابانی اخیر نقش داشته است، ضمن تشکر از اقدام قاطع مرجع انتظامی شهرستان آمل به افرادی که درصددحمایت وجمع  آوری آبرو برای این دسته از اراذل واوباش هستند هشدار داد.

کریمی تصریح کرد: همانگونه که با مخلین نظم وآسایش عمومی مقابله میشود با حمایت کنندگان ازایشان در هر رتبه وجایگاهی  که باشند برخوردقانونی بعمل خواهد آمد.

وی همچنین در صحبتهایش به مناسب هفته قوه قضائیه  تیراندازی  را رو به رشد خواند و خاطرنشان کرد: ارازل و اوباش شهرهای همجوار حرکاتی انجام می دهند و قصدشان این است اعلام موجود کنند که نه تنها عزیز نمی شوند، بلکه  با انان قاطع برخورد خواهیم کرد، این رفتارهای که اخیرا اتفاق می افتد، اشخاصی که به سمت مردم تیراندازی می کنند که متاسفانه رو به رو رشد بوده والبته کاهش پیدا می کند.

کریمی جرم تیراندازی در جامعه را حکم محارب اعلام کرد و افزود: کسی که به سمت مرم تیراندازی  می کند، این اقدام این افراد با عنوان محارب تحت تا تعقیب قرار  خواهند گرفت و هیچ مصامحه را نمی پذیریم.

وی ادامه داد: سیاست دستگاه قضایی با آنان قاطع برخورد می کنیم و پرونده تک تک این ارزال در سطح استان بررسی می شود و در مبارزه با ارازل به هیچ عنوان کوتاه نخواهیم امد.

دادستان تصریح کرد: سلاح غیرمجاز در شهرستان به وفور توزیع می شود که شهروندان اگر دیدند حتما اطلاع دهند و احساس مسئولیت را بیشتر داشته باشیم سلاح غیرمجاز در شهرستان زیاد شده و دستور دادیم جمع اوری شود.

 

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTc1
 
 
کیمیا سامانه