فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا :

شهدا اولیا خداوند بر روی زمین

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۰۸ / تیر / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم سعید کمالی با بیان اینکه شهدا به همراه خود برکاتی را می آوردند که ما از آنها آگاه نمی باشیم، گفت: شهدا سبب غفلت زدایی از ذهن های ما و مسئولان می گردند .
 شهدا اولیا خداوند بر روی زمین
 

به گزارش سفیر هراز،در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم سعید کمالی با بیان اینکه شهدا به همراه خود برکاتی را می آوردند که ما از آنها آگاه نمی باشیم، گفت: شهدا سبب غفلت زدایی از ذهن های ما و مسئولان می گردند .
فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا با اشاره به این مهم که شهدای مدافع حرم ثوابی دو چندان در پیشگاه خداوند متعال نصیب آنها گشته است ، بیان داشت : شهدای عزیز مدافع حرم ما یک اجر شهادت در راه خدا و دیگری اجر دفاع از حریم اهل بیت در دیار غربت نصیب آنها گشته است.
سردار احمد برسلانی با تصریح اینکه شهدا به عنوان اولیا خداوند بر روی زمین حاکم می باشند و خیلی از امورات جاری ما توسط شهدا رقم می خورد که ما از آن بی خبر می باشیم ، ادامه داد : گاهی اوقات ما نیت به انجام کاری می کنیم اما نتیجه ای در بر نخواهد داشت اما اگر همان کار را با نیت خالص و برای خدا انجام دهیم شهدا ، که در واقع موکلان خدا بر روی زمین هستند و زنده هم می باشند کار مورد نظرمان را نتیجه بخش می کنند که در خیلی از موارد اثبات شده است.
فرمانده لشکر عملیاتی 25 کربلا در سخنان پایانی خود با اشاره به این مطلب شهدا در واقع کارگزاران خداوند بر روی زمین می باشند ، گفت : شما مدیران و فرماندهان با آمادگی معنوی صد در صد و تقویت روحیه جهادی و شهادت طلبی تان در مجموعه های مختلف در استان مازندران که دیار علویان می باشد به امید خدا در آینده ای نه چندان دور می توانید آماده برای زمینه سازی ظهور آقا امام زمان (عج) گردید  و این امر با یقین کامل  توسط شما سربازان مخلص و جان بر کف محقق خواهد گشت.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NTU1
 
 
کیمیا سامانه