سرمربی تیم والیبال هراز :

هراز نگذاشت پرچم والیبال کاله روی زمین بماند/ عملکرد خوبی در لیگ خواهیم داشت

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۰ / خرداد / ۱۳۹۹
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم والیبال هراز گفت: با وجودی که سال اول حضورمان است، سعی می کنیم عملکرد قابل قبلی داشته باشیم، انتظار کار خارق العاده ای نباید داشت، فقط در مسیر درست و مشخص حرکت خواهیم کرد.
هراز نگذاشت پرچم والیبال کاله روی زمین بماند/ عملکرد خوبی در لیگ خواهیم داشت
 

به گزارش سفیر هراز،

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال هراز در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با بیان اینکه هراز نگذاشت پرچم والیبال کاله روی زمین بماند، گفت: با وجود اینکه امسال تیم کاله در لیگ برت حضور ندارد، مسئولین شهری اسپانسر دیگری در سطح لینگ برتردر نظر داشتند که شرکت لبنی هراز اسپانسر تیم والیبال را برعهده گرفت و پرچم والیبال کاله  در لیگ برتر را حفظ کرد.

وی با بیان اینکه در لیگ عملکرد خوبی خواهیم داشت، عنوان کرد: با وجودی که سال اول حضورمان است، سعی می کنیم عملکرد قابل قبلی داشته باشیم، انتظار کار خارق العاده ای نباید داشت، فقط در مسیر درست و مشخص حرکت خواهیم کرد.

سرمربی تیم والیبال هراز از برنامه های تیم خاطرنشان کرد: از ابتدای تیرماه تمرینات را بصورت مدون و یکپارچه شروع خواهیم کرد تا با آمادگی کامل در لیگ حضور داشته باشیم.

وی با تاکید اینکه بازیکنان شاه کلید در تیم حضور دارند، اظهار کرد:عادل غلامی، شهروز همایونفر، مبین مظلوم، عبدالرضا علیزاده و.. قرارداد بستیم و تلاش می کنیم نقطه ضعف ها را ترمیم کنیم.

عطایی در پایان از هواداران تشکر کرد و افزود:  بخش عظمی از پیروزی ها و موفقیت های ما بواسطه حضور هواداران بود و با کمک هواداران ادامه خواهد داشت.

 


 

 

کد مطلب: MTY3NDg5
 
 
کیمیا سامانه