مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران اعلام کرد

خسارت تندباد به 5 خانه مسکونی در کلاردشت و تنکابن/مدارس کلاردشت و بندپی تعطیل شد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۱ / بهمن / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با بیان اینکه در پی وزیدن تندباد روز گذشته، به سقف 5 واحد مسکونی در تنکابن و کلاردشت خسارت وارد آمد؛ گفت: ارزیابی خسارت‌های اخیر تندباد و باران شدید در مازندران در حال بررسی است.
 

به گزارش سفیر هراز، علی اصغر احمدی در خصوص آخرین وضعیت استان پس از سرد شدن بیش از 10 درجه‌ای دما طی روز گذشته و امروز و همچنین افزایش نزولات آسمانی در مازندران اظهار کرد: تمامی راه‌های اصلی و فرعی در مازندران علیرغم بارش‌های یکی-دو روز اخیر باز است.


وی افزود: تمام راه‌های روستایی دارای سکنه که تردد در مسیرهای روستایی انجام می‌شود باز است و ممکن است مسیرهای منتهی به روستاهای خالی از سکنه و کم تردد در برخی مناطق بالادست به‌طور موقت مسدود باشد اما تاکنون گزارشی در این خصوص دریافت نکردیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به  وزیدن تندباد در مازندران، حدود 5 واحد مسکونی در تنکابن و کلاردشت از نظر سقف و سربندی خانه‌ها خسارت دیدند.

احمدی ادامه داد: کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ارزیابی خسارت‌های اخیر تندباد و باران شدید در مازندران را بررسی  و پس از آن تسهیلات و کمک‌های بلاعوض به خسارت دیدگان پرداخت می‌شود.

وی گفت: تمامی مدارس مقاطع گوناگون تحصیلی طی روز جاری در کلاردشت و بندپی شرقی بابل تعطیل شد.
 
بلاغ

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MzE0
 

 
کیمیا سامانه