امام جمعه دابودشت مطرح کرد:

امروز سردار سلیمانی یک جهان است؛ جهانی در راستای امنیت و آرامش

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۵ / دی / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
امام جمعه دابودشت گفت: با اشاره به سخن امام خمینی (ره) در مورد شهید بهشتی که فرمودند بهشتی یک ملت بود، امروز سردار سلیمانی یک جهان است؛ جهانی در راستای امنیت و آرامش.
امروز سردار سلیمانی یک جهان است؛ جهانی در راستای امنیت و آرامش
 

حجت السلام مهدی تقی زاده در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه رسالت سردار سلیمانی ایجاد امنیت بین المللی بود، اظهار کرد: حاج قاسم به داد مظلومان می رسیدند و فتنه را سرکوب می کردند، یک روز در سوریه، یک روز در یمن و یک روز برای کمک به سیل زدگان در اهواز هر جا نیاز بود حضور داشتند.


وی با بیان اینکه سردار سلیمانی در دل مردم جای دارد، عنوان کرد: با خدمت چهل ساله اش برای احقاق حقوق عامه مردم از زندگی شخصی و خانواده اش گذشت و در کنار مردم بود.


امام جمعه دابودشت رسالت این سردار شهید را ایجاد امنیت و آرامش بین المللی خواند و خاطرنشان کرد: آمریکا چون حامی تروریست ها و تروریست پرور است، نمی توانست ببیند یک نفر چندین کشور را در جریان مقاومت حمایت می کند.


حجت السلام تقی زاده با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی شخصیتی جهانی بود، یادآور شد: ایجاد بسیج مردمی در لبنان و سوریه، ایجاد جریان‌های مردمی در دل جامعه و پیگیری مطالبات مردمی از اهداف سردار بود.


وی خون بهای سردار سلیمانی را نابودی اسراییل عنوان کرد و افزود: آرزوی سردار، آزادی قدس و نابودی اسراییل و آمریکا بود و قطعا از آنجا که فکر نمی کنند جواب آنها را خواهیم داد.


امام جمعه دابودشت در ادامه تصریح کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند در تشییع پیکر سردار نشان می دهیم سردار که بود؛ وقتی پیرزنی در مقابل عکس این ژنرال اندوه خود را ابراز می کند می توان گستردگی افکار این شهید را در دل مردم دید.

 

حجت السلام تقی زاده در پایان با اشاره به سخن امام خمینی (ره) در مورد شهید بهشتی که فرمودند: بهشتی یک ملت بود، خاطرنشان کرد: امروز سردار سلیمانی یک جهان است؛ جهانی در راستای امنیت و آرامش؛ سردار سلیمانی الگوی خوبی بود که رفت، اما سرداران زیادی در این کشور  هستند؛ حاج قاسم شهید شد؛ اما مقاومت متوقف نشده است.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjEx
 

 
کیمیا سامانه