رییس هواشناسی شهرستان آمل:

بارش‌ باران تا روز یکشنبه ادامه دارد/ شهروندان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۰ / دی / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رییس هواشناسی شهرستان آمل با بیان اینکه از عصر جمعه شاهد تشدید بارش‌ها هستیم، گفت: این بارش‌ها تا صبح یکشنبه ادامه دارد و در روز یکشنبه هوا صاف و تا قسمتی ابری است.
بارش‌ باران تا روز یکشنبه ادامه دارد/ شهروندان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند
 

هوشنگ بهزادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه از عصر دیروز شاهد بارندگی، کاهش دما و وزش باد بودیم، اظهار کرد: سرعت باد 40 تا 60 کیلومتر بر ساعت بود که ابتدا در مناطق غربی و به تدریج در مناطق مرکزی و شرقی استان ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه از عصر جمعه شاهد تشدید بارش‌ها هستیم، عنوان کرد: این بارش‌ها تا صبح یکشنبه ادامه دارد و در روز یکشنبه هوا صاف و تا قسمتی ابری است.

 

 رییس هواشناسی شهرستان آمل یادآور شد: در مناطق ساحلی و جلگه‌ای، آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، در مناطق با ارتفاع بالای 1000 متر و بالاتر و محورهای کوهستانی پدیده مه، بارش برف، کاهش دید، کولاک برف، لغزندگی و اختلال در تردد پیش بینی می‌شود.

 

این مسئول با تاکید بر رعایت توصیه‌های ایمنی در جاده‌ها، اظهار کرد: توصیه می‌شود از سفرهای غیرضروری پرهیز، تجهیزات زمستانی به همراه داشته و تمهیدات پیشگیرانه انجام شود‌.

 

بهزادی به کاهش دما در هفته آینده اشاره کرد و گفت: دوشنبه هوا نیمه ابری خواهد بود و از بعدازظهر به تدریج با بارندگی و در ارتفاعات، بارش برف را شاهد هستیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: سه شنبه بارش پراکنده و به تدریج کاهش ابر در پیش داریم و از چهارشنبه تا آخر هفته آینده آسمان صاف تا نیمه ابری است.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjE5
 

 
کیمیا سامانه