جانشین یگان امام علی(ع) نیروی قدس سپاه:

مستکبران برای عالم گیر نشدن جهبه مقاومت دست به هرکاری زدند/ شهید سپهبد سلیمانی سرگل پیروزی های مقاومت

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۷ / دی / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
جانشین یگان امام علی(ع) نیروی قدس سپاه با بیان اینکه مستکبران برای عالم گیر نشدن جهبه مقاومت دست به هرکاری زدند، گفت: دشمن جنگی را طراحی کرد تا سرگل پیروزی های مقاومت را از بین ببرد، سرگل انقلاب و الگوی جنگ سردار سلیمانی بود.
مستکبران برای عالم گیر نشدن جهبه مقاومت دست به هرکاری زدند/ شهید سپهبد سلیمانی سرگل پیروزی های مقاومت
 

به گزارش سفیر هراز، سردار وجیه الله مرادی در مراسم سوگواری سردارشهید قاسم سلیمانی که در مصلی قدس آمل برگزار شد، گفت: استکبار جهانی با حضور سردار سلیمانی احساس خطر کرد؛ تا این الگو عالم گیر نشود. سردار عزم ملی را خدمت گرفت و این تهدیدی برای استکبار جهانی بود.


وی با بیان اینکه مستکبران برای عالم گیر نشدن جهبه مقاومت دست ه هرکاری زدند، عنوان کرد: دشمن جنگی را طراحی کرد تا سرگل پیروزی های مقاومت را از بین ببرد، سرگل انقلاب و الگوی جنگ سردار سلیمانی بود.


جانشین یگان نیروهای مخصوص امام علی (ع) سپاه قدس ادامه داد: با فرماندهی سردار سلیمانی بی ثباتی غرب آسیا تبدیل به منطقه با ثبات شد، در جنگ سوریه شرکت کردند، در مقابل جبهه مسلح، امریکا وصهیونیست، جنگید و به قولش که از بین رفتن خلافت داعش بود، عمل کرد.


این مسئول با بیان اینکه دشمن توطئه جدیدی با عنوان تابستان داغ پیاده کرد و افزود: دشمن در اذهان ملت ایران القا کرد که ساخت موشک مهم تر است یا معیشت؟ بودجه کشور صرف موشک می شود و از این رو دولت پولی ندارد به ملت دهد که این دروغ اشکار را ملت با تدبیر رهبری باور نکردند و سردار سلیمانی با شلیک موشک و پهبادهای ایران به سوی قرارگاه داعش احساس ِغرور ملی را در جامعه شکل دادند که این عمل شعار دوگانه معیشت و موشک را خنثی کرد.


سردار مرادی با تاکید بر اینکه استکبار جهانی با طرح تابستان داغ سه کار را علیه جبهه مقاومت انجام داد، خاطرنشان کرد: یک لانه زنبور با نام داعش ایجاد کر تا با داعش به قلب جبهه مقاومت حمله کنند؛ ۵ هزار نفر را آموزش دادند تا در ایران ناامنی و بی ثباتی را اجرا کنند و بحران آبان را به وجود آوردند.


وی ادامه داد: از اقدامات بعدی آمریکا این بود که در میدان فردوسی که مرکز اقتصاد ایران است تنش و نا امنی ایجاد کند.


جانشین یگان نیروهای مخصوص امام علی (ع) سپاه قدس با اشاره به صحبت هلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق آمریکا درباره رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر ایران داری سه ویژگی است؛ دیدگاه آگاه و تیزبین که مانند تک تیرانداز ماهر است، رهبری مقتدر که جامعه را هدایت می کند.


 سردار مرادی یادآور شد: توطئه ۹۸ را طراحی کردند که با بصیرت مثال زدنی و بی نظیر ملت ایران این توطئه خنثی شد.


وی شاه بیت اقدام سردار سلیمانی را اطاعت از ولایت فقیه و مدیریت حرکت دانست و افزود: ایشان مدیری عملگرا بود که به مرکز خطر می رفت و به سربازان و مجاهدان سپاه می گفت این مدیریت کارساز است.


 این سردار سپاه قدس ادامه داد: مدیریت برو نداشت که ملت را به مرکز خطر بفرستد و خود در صندلی مدیریتی بنشیند.

 

 سردار مرادی در پایان ساده زیستی را از ویژگی های بارز سردار سلیمانی بیان کرد و گفت: کمتر موقعیتی در خواب بودند، سردار درس عمل کردن دادند و این باعث شد که در دل مردم جا اینگونه جا پیدا کنند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjE2
 

 
کیمیا سامانه