دانشمند برتر جهان در سال 2019:

سردار سلیمانی محبوب قلب آزادیخواهان سراسر جهان و ایران بود/ فرمانده‌ای که به همه نسل‌های ایران تعلق داشت

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۷ / دی / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
دانشمند برتر جهان در سال 2019 گفت: اخلاص، رشادت، مردمی بودن، بی‌ادعایی و شهادت طلبی و سرباز ولایت بودن سبب شده تا این سردار بزرگ اسلام محبوب قلب آزادیخواهان سراسر جهان باشد.
سردار سلیمانی محبوب قلب آزادیخواهان سراسر جهان و ایران بود/ فرمانده‌ای که به همه نسل‌های ایران تعلق داشت
 

داوود دومیری گنجی درگفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به شخصیت بزرگ سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار کرد: درتاریخ عظمت و خدمت این سپهبد به نیکی ثبت می‌شود.


 
وی تصریح کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی یک فرمانده متعلق به همه نسل‌های ایران است، که عاشقانه با ایثار جان خویش در برابر جبهه کفر و تکفیر ایستادگی کرد و هرگز اجازه نداد مرزهای ایران،محل تاخت و تاز داعش شود.

 

رییس دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل افزود: دنیا با شنیدن خبر شهادت سپهبد قاسم سلیمانی دچار شوک شد  و خبر شهادت ایشان جامعه علمی را به شدت اندوهگین کرد، دانشگاهیان در غم از دست دادن این اسوه اخلاق، شرف و انسانیت به سوگ نشستند.

 

دومیری گنجی اخلاص، نبوغ، شجاعت ،دینداری، دستگیری و بنده نوازی را از مهمترین شاخصه های محبوبیت سپهبد سلیمانی به ویژه در بین نسل جوان و جامعه علمی دانست و اظهار کرد: هرچند تاکنون دانشگاهیان تنها لایه‌های اندکی از شخصیت والای شهید سلیمانی را شناختند اما اخلاص، رشادت، مردمی بودن، بی‌ادعایی و شهادت طلبی و سرباز ولایت بودن سبب شده تا این سردار بزرگ اسلام محبوب قلب آزادی خواهان سراسر جهان باشد.


دانشمند برتر جهان در سال 2019 با اعلام اینکه مراسم تشییع پیکر این شهید والا مقام در تهران بسیار با شکوه برگزار شد، گفت: با حضور هیات رئیسه، اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل همگام با مردم سراسر کشور در مراسم تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش شرکت کردیم.


انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjE0
 

 
کیمیا سامانه