امام جمعه آمل:

صدها امتیاز هم بدهیم دشمن کوتاه نمی‌آید

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۰ / دی / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت: دشمنان تفکر ایرانی را قبول ندارند، می خواهند به تشیع، ولایت فقیه و ملت ضربه بزنند و با نظام و آرمان‌های آن مخالف هستند.
صدها امتیاز هم بدهیم دشمن کوتاه نمی‌آید
 

به گزارش سفیر هراز، حجت‌الاسلام سید جلیل مرتضوی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به حماسه ۹ دی اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه های مختلف برای حمایت از رهبری و ارزشهای انقلاب به میدان می آیند و به فرموده مقام معظم رهبری مردم پیروز حماسه ۹ دی بودند.

 وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی نماد ولایت مداری و بصیرت مردم بود عنوان کرد: مردم گوش به فرمان ولی زمان، نقشه ها و طراحی‌های دشمن را که می‌خواست در جامعه محقق کند، خنثی کردند و حماسه ۹ دی را خلق کردند.

 امام جمعه آمل تصریح کرد: از صدر اسلام هم این طور بوده است در فتنه و آشوب حرفهای و شعارهای قشنگی بیان می شود؛ اما مردم باید با بصیرت عمل کنند همانطور که در جریان اخیر نیز اینگونه بوده است و مردم به صحبت های ولی فقیه خود را لبیک گفتند و بساط فتنه را برچیدن هر چند این ریشه کن نشده و باید همواره بصیرت داشت.

 این مسئول ادامه داد: دشمنان در صدد این هستند به جامعه ضربه بزنند کسانی موافق برجام بودند و می گفتند باید به آمریکا دست بدهیم؛  این درست نیست دشمن، دشمن است و همواره در فکر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

 مرتضوی با بیان اینکه اگر صد ها امتیاز هم بدهیم دشمن کوتاه نمی آید، خاطر نشان کرد: دشمنان تفکر ایرانی را قبول ندارند، می خواهند به تشیع، ولایت فقیه و ملت ضربه بزنند و با نظام و آرمان‌های آن مخالف هستند.

 وی با تاکید بر اینکه باید خود را در مقابل دشمن بیمه و مجهز کنیم، اظهار کرد:  باید به رفع مشکلات اقتصادی جامعه بپردازیم و به مردم بخصوص جوانان باور داشته باشیم؛ چرا که در تاریخ حماسه های زیادی آفریدند.

 امام جمعه آمل به نقش رهبری در خلق حماسه ۹ دی اشاره کرد و گفت:  صحبت های مقام معظم رهبری و حضور به موقع وی باعث شد فتنه ۸۸ برچیده شود؛ همانطور که در آشوب اخیر نیز اینگونه بود و مقام معظم رهبری در مقابل توطئه های دشمنان ایستاد.

این مسئول فتنه ۸۸ را طراحی شده خواند و یادآور شد: حرکتی  از قبل طراحی شده بود که با انتخابات  ۸۸ استارت خورد  و با شعار تقلب انتخابات که از بیرون کشور برنامه ریزی شده بود به واسطه افرادی این کار فراگیر شد.

 مرتصوی ادامه داد: این آشوب ها از خرداد ماه تا دی ماه ادامه داشت و با همزمانی با عاشورا نسبت به عقاید دینی جامعه بی احترامی های زیادی شد ؛ برخی سکوت کردند، برخی پشیمان شدند و برخی گوش به ولایت فقیه دادند.

وی ۹ دی را روز بصیرت و میثاق امت خواند و گفت: آنچه امروز مهم است، بصیرت و آگاهی مردم نشات می گیرد، که توانستند  تهدید های دشمن را خنثی کنند.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MjA0
 
مهدی
چهارشنبه ۱۱/دی/۱۳۹۸ ۰۰:۵۱:۴۶
در خصوص جمله ی آخر ایشان؛ بصیرت مردم توانست تهدیدهای دشمن را خنثی کند، انشاألله تهدید دشمنان داخلی را هم خنثی خواهد کرد. إن الله مع الصابرین
 

 
کیمیا سامانه