مسئول گروه جهادی عمار مطرح کرد

گروه جهادی فرصتی هم برای خودسازی و هم برای کمک به محرومان

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۰۴ / دی / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
بانوی بسیجی گروه جهادی را زمینه ای برای خودسازی خواند و افزود :کسانی که در گروه جهادی شرکت می کنند هم کمکی برای خودسازی خود کرده اند و هم به جامعه وسیعی سود می رساند
گروه جهادی فرصتی هم برای خودسازی و هم برای کمک به محرومان
 

به گزارش سفیر هراز،  راحله نصرالدین در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به گروه جهادی عمار گفت: از ابتدای تشکیل این گروه سعی کردیم افراد متخصص بسیجی را شناسایی و به تیم تزریق کنیم.
 وی با بیان اینکه یک سال از تشکیل این گروه جهادی می گذرد عنوان کرد: در امت آباد که منطقه آسیب دیده شهرستان است حضور پیدا کردیم در ابتدا دو ماه یکبار و کم کم فعالیت خود را جدی تر و مستمر تر ادامه دادیم تا جایی که به هفته ای یکبار رسیده است.
 مسئول گروه جهادی عمار تصریح کرد: سال گذشته برترین مدیر سازندگی شهرستان شدم و امسال در جشنواره مالک اشتر سپاه کربلا رتبه برترین سر گروه جهادی استان را دریافت کردم.
 وی با تاکید اینکه توانستم مسیر درستی قدم بردارم اظهار کرد: قبل از اینکه به منطقه‌ای امت آباد ورود پیدا کنیم تحقیقات وسیع از مشکلات  و وضعیت منطقه انجام دادیم، با کسانی که در این منطقه فعالیت داشتند صحبت کردیم و توانستیم حساسیت منطقه و ضعف های آنجا را به خوبی ارزیابی کنیم.
نصر الدین ادامه داد: ابتدا با برخوردهای سردی روبه رو میشدیم گاهی در مقابله فعالیتها گارد می گرفتند، اما ارتباط خوبی برقرار شده است، تا جایی که روز شماری می کنند، سه شنبه شود و کلاس ها برگزار شوند.
وی از فعالیت های این اردوی جهادی گفت :کارگاه کار با کودک مشاوره مادران ، سواد آموزی برگزار می شودو در مناسبت های مذهبی و سنتی مراسم خاصی گرفته می شود، در نظر داریم می گیریم که در نظر داریم این کلاس ها را افزایش دهیم و  به سمت اشتغال زایی زنان خانواده تمرکز کنیم.
  این بانوی بسیجی گروه جهادی را زمینه ای برای خودسازی خواند و افزود :کسانی که در گروه جهادی شرکت می کنند هم کمکی برای خودسازی خود کرده اند و هم به جامعه وسیعی سود می رساند، در واقع این برای هردوطرف نقش مثبتی دارد.
 وی ادامه داد : در عید غدیر با وجودی که اعضای گروه برنامه های شخصی خود را داشتند، اما همه به این اتفاق نظر رسیدیم که عید را در کنار مردم امت آباد جشن بگیریم. نصرت الدین از دیگر کارهای این گروه جهادی عمار بیان کرد: علاوه بر کار آموزشی و تربیتی در منطقه به رسیدگی به خانواده های  محروم، پرداخت کمک هزینه، دادن جهیزیه و رفع مشکلات معیشتی افراد کم درآمد می پردازیم.
انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTk3
 

 
کیمیا سامانه