مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل:

افتتاح 6 خانه محروم در آمل به همت بسیج سازندگی

تاریخ انتشار : جمعه - ۰۸ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل گفت:سعی می کنیم با ظرفیت های که در شهرستان بخصوص روستاها و مناطق محروم وجود دارد استفاده کنیم، افراد منطقه نیز با اردوهای جهادی در دادن اطلاعات و ساخت بنا همکاری کنند تا کارها سریع تر انجام شود.
افتتاح 6 خانه محروم در آمل به همت بسیج سازندگی
 

احمد علی یگانه در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز، با اشاره به اهداف بسیج سازندگی گفت: یکی از اهداف بسیج محرومیت زدایی است که توانسته با ایجاد بسیج سازندگی و ساخت منازل برای افراد نیازمند و تلاش برای ارتقای اقتصاد مقاومتی به گام های بزرگی دست پیدا کند.


وی با بیان اینکه 6 واحد خانه محروم در هفته بسیج افتتاح شد، عنوان کرد: از میان 32 خانه محروم که در امسال معرفی شدند، 13خانه محروم افتتاح شدند، 6 واحد این هفته افتتاح شد و 13 واحد با پیشرفت فیزیکی متغییر به زودی افتتاح خواهند شد.

مسئول بسیج سازندگی آمل تصریح کرد:برای هر واحد 30 میلیون کمیته امداد امام خمینی(ره) پرداخت کرده است و مجمع خیرین بسیج سازندگی نیز در اتمام این پروژ ها مشارکت داشته اند و حتی در بازدید از منازل و روند ساخت و سازها حضور داشتند.

وی از افتتاح 2 گلزار شهدا گفت و افزود: 7 مقبره شهدا در منطقه لاریجان در امسال افتتاح شد که در این هفته 2 گلزار شهدا در روستای گجگرج کلا و کندواکتی با همکاری بنیاد شهید به اتمام رسیده است.

یگانه عملکرد اردوهایی جهادی را در همه عرصه ها خوب دانست و خاطرنشان کرد: 19 اردوی جهادی ثبت شده و فعال وجود دارد که در ساخت بسیاری از منازل همکاری می کنند و در کمک رسانی به مناطق سیل زده در آق قلا، سیمرغ نقش بسزایی داشته اند.
وی ادامه داد: بسیج سازندگی520 میلیون تومان به مناطق سیل زده کمک رسانی کرد، که 160 میلیون وجه نقد بود.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل با بیان اینکه بسیج با هدف محرومیت زدایی فعالیت می کند یادآور شد: سعی می کنیم با ظرفیت های که در شهرستان بخصوص روستاها و مناطق محروم وجود دارد استفاده کنیم، افراد منطقه نیز با اردوهای جهادی در دادن اطلاعات و ساخت بنا همکاری کنند تا کارها سریع تر انجام شود.

وی به ساخت مسجد امت آباد  آمل اشاره کرد و گفت: در ساخت این مسجد همه افراد منطقه دخیل بودند و هیچ هزینه ای برای نیروی کار پرداخت نشد و این سرعت و زیبایی کار را دوچندان می کند.
انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTUx
 
 
کیمیا سامانه