جانشین سپاه آمل مطرح کرد:

ارائه خدمات به مناطق محروم موضوع اساسی در اعتلاء بسیج سازندگی

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۰ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
جانشین سپاه آمل گفت: ارائه خدمات به مناطق محروم موضوع اصلی و اساسی در اعتلاء بسیج سازندگی است که بسیجیان ما همیشه به صورت مداوم در کمک کردن به مردمان مناطق محروم و آسیب پذیر پابه کار هستند.
ارائه خدمات به مناطق محروم موضوع اساسی در اعتلاء بسیج سازندگی
 

مهدی فلاح در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز اظهار کرد: یکی از عرصه های فعالیت در موضوع طرح اعتلاء بسیج اردوهای جهادی است که بسیجیان ما همیشه به صورت مداوم در کمک کردن به مردمان مناطق محروم و آسیب پذیر پا به کار بوده و زحمت می کشند.

 

وی به خدمات ارائه شده در اردوهای جهادی بسیج اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه در آمل 2 منطقه محروم امت آباد و رضوان 38 داریم؛ بسیجیان به صورت خودجوش داوطلب شده و با هماهنگی به آن منطقه اعزام و در عرصه های ساخت و مرمت منازل مسکونی و عرصه فرهنگی فعالیت می کنند.

 

جانشین سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه برای ارائه خدمت به مردمان مناطق محروم و کمک رسانی به آنها محدودیتی وجود ندارد، عنوان کرد: ما می توانیم از سایر گروه ها و حوزه های محلات و اقشار و جامعه پزشکی در قالب های ویزیت رایگان و سایر خدمات به این مردم خدمت کنیم.

 

این مسئول ارائه خدمات به این مناطق را به عنوان موضوع اصلی و اساسی در اعتلاء بسیج سازندگی دانست و تصریح کرد: متاسفانه مدتی عملکرد های بسیج به چشم نمی آمد و در جامعه بازتاب نداشت. ما می خواهیم عملکرد بسیج و نمود فعالیت آن را در این مناطق ببینیم و بازتاب دهیم. یکی از راهکار های اساسی فعالیت اردوهای جهادی است که بسیجیان در همه عرصه ها تلاش می کنند تا خدمات بهتری به این مردم ارائه دهند.

 

فلاح به حضور اکیپ پزشکی در تکیه علی اصغر اسپیاری آمل اشاره کرد و گفت: به همت حوزه بسیج امام علی(ع) و پایگاه خیبر و با همکاری اداره بهداشت، یک اکیپ پزشکی جهت ارائه خدمات پزشکی و آموزشی به این منطقه اعزام شد و خدماتی از جمله برنامه های آموزشی پیشگیری از بیماری زنان، پیشگیری از بیماری تالاسمی و کم خونی ناشی از فقر آهن، کارگاه آموزشی خانواده و مهارت اجتماعی و همچنین مشاوره تحصیلی و ازدواج به مردم این منطقه ارائه شد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه امیدواریم بسیجیان بتوانند این برنامه ها را با قوت و به طور مستمر ادامه دهند، یادآور شد: همچنین ما می توانیم با هم افزایی و کمک بسیجیان اقشار و بهداری سپاه این کلاس ها و ارائه خدمات را بهتر و با کیفیتی بالاتر برگزار کنیم.

 

جانشین سپاه ناحیه آمل در پایان خاطرنشان کرد: از بسیج سازندگی ناحیه آمل و مجمع خیرین بابت کمک های شایانی که در تهیه مصالح ساختمانی کردند تقدیر و تشکر می کنم.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTU1
 
 
کیمیا سامانه