فرمانده سپاه آمل:

انقلاب اسلامی در مسیر خود با صلابت و اقتدار در حال حرکت است

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۴ / آذر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه آمل گفت: استکبار جهانی مردم را به سمت فتنه و اغتشاش تحریک و مسیر اعتراض عمومی مردم را عوض می کند. انقلاب اسلامی در مسیر خود با صلابت و با اقتدار در حال حرکت است و تاخیری در این روند شکل نمی گیرد.
انقلاب اسلامی در مسیر خود با صلابت و اقتدار در حال حرکت است
 

سرهنگ جابر عسگری به مناسبت هفته بسیج در گفت و گو با خبرنگارسفیر هرازگفت: بسیج نه تنها در تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران، بلکه به توسعه و عمق راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی در منطقه و جهان نیز تاثیر گذار بود و در تضمین ماندگاری انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشت.

 

وی به بیانات امام خمینی(ره) اشاره کرد و افزود: مطابق بیانات امام(ره) اگر در کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور می شود. انقلاب اسلامی با تقدیم بیش از 200 هزار شهید، نهال ترقی سال 57 را به این درخت تنومند تبدیل کرد. درختی که هرگونه طوفان استکبار جهانی را که با تمام قوا علیه این نظام حمله ور شد نتوانست آن را ریشه کن کند و امروز این درخت با صلابت، استقامت و با اقتدار ایستاده است.

 

فرمانده سپاه آمل در ادامه با بیان اینکه انکار بسیج، انکار بزرگترین ضرورت و مصلحت برای کشور و بی احترامی به آن یا نابخردانه و یا خائنانه است، ادامه داد: خطای محاسباتی استکبار جهانی در محاسبه جنگ و برخورد با نظام مقدس جمهوری اسلامی در وهله اول به اندازه بسیج و حوزه اعتقادی آن است.

 

این مسئول تفکر بسیجیان را برگرفته از عاشورا و امام حسین(ع) خواند و عنوان کرد: جریان عاشورا در طول این سال ها در شریان بسیج تزریق شد و این روحیه انقلابی و جهادی همچنان هر روز قوی تر و محکم تر می شود. بسیج این نیروی درون زای انقلابی هر آن و در هر صحنه ای آماده جان فشانی و فدای جان خود در راه اسلام ،انقلاب، نظام و رهبری است .

 

عسگری با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند بسیج با داشتن روحیه انقلابی، همه صحنه ها و فتنه ها را خنثی کرد و علاج مشکلات کشور در گرو جوشیدن اراده و استقامت از درون ملت است، یادآور شد: بسیج با حضور خود در جنگ ها و در مناسبات مختلف و در تهدیدهای متفاوت نه تنها تهدید را از کشور، بلکه مرزهای تهدید را کیلومترها از مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران دور کرد.

 

وی با بیان اینکه روحیه انقلابی گری باید حفظ شود ادامه داد: معنای روحیه ی انقلابی گری این است که یک انسان انقلابی، شجاع و اهل اقدام و عمل، اهل ابتکار و بن بست شکنی است و از چیزی نمی ترسد و به راه انقلاب اسلامی امیدوار و با توکل به خدا به سمت آینده ای روشن حرکت می کند.

 

فرمانده سپاه آمل با توجه به اینکه امسال بسیج با شعار 40 سال اقتدار، جهاد، خدمت و شهادت در خدمت مردم است، گفت: بسیجی دینش در عبادت و نماز خلاصه نمی شود، دین یک بسیجی یعنی جهاد کبیر و اطاعت نکردن از استکبار جهانی و حضور در میادین مختلف چه در حوادث غیرمترقبه و چه در حوادثی که تهدید ها و براندازی است، حساب می شود.

 

این مسئول با تقدیر و تشکراز تمام بسیجیانی که در هفته گذشته بیش از چندین هزار نفر در روز به صورت محسوس و نامحسوس در وسط میدان بودند، عنوان کرد: استکبار جهانی مردم را به سمت فتنه و اغتشاش تحریک و مسیر اعتراض عمومی مردم را عوض می کند. انقلاب اسلامی در مسیر خود با صلابت و با اقتدار در حال حرکت است و تاخیری در این روند شکل نمی گیرد.

 

عسگری در ادامه افزود: هوشیاری و بصیرت بسیجی هر کجا وسط میدان آمد مشکلاتمان حل شد. بسیجی  در نیروی بسیج و سپاه خلاصه نمی شود بلکه هر کسی در هر جا و مکانی خدمت می کند که  با تفکر بسیجی و انقلابی باشد قطعا بسیاری از مشکلات ما برطرف می شود.

 

وی با بیان اینکه هدف استکبار جهانی بسیج و سپاه نیست بلکه هدف آنها تقابل بین حق و باطل است، گفت: اگر استکبار جهانی به کشورمان ورود پیدا کند به مردم و جمهوری اسلامی رحم نخواهد کرد. آنها تصور می کنند که کشور جمهوری اسلامی ایران مانند بعضی از کشورهای منطقه عرصه را خالی می کند تا به هر صورتی کشت و کشتار راه بیندازند، به کوری چشم دشمنان ما وسط میدانیم و این اطمینان را هم به خانواده معظم شهدا و هم مردم می دهیم که نگران نباشند سینه بسیج آماده دفاع از هرگونه تهاجم و براندازی است و تا آخرین قطره خونی که در بدن داریم برای حمایت از این انقلاب و مردم در وسط میدان می مانیم.

 

فرمانده سپاه آمل به بیانات امام خامنه ای اشاره کرد وافزود: همه شهدا عزیزاند اما شهدای مدافع حرم به دو دلیل عزیز ترند. اول اینکه در یک مکان غریب به شهادت رسیدند و دوم در زمانی به شهادت رسیدند که اکثر ما درگیر تعلقات دنیوی هستیم.

 

این مسئول  در پاسخ به عده ای از افراد کج فهم که اعلام می کنند امنیت سوریه و کشورهای همسایه به ما چه ارتباطی دارد؟ بیان کرد: نیروهای ما اگر در سوریه نبودند قطعا در همدان و کرمانشاه باید از خودمان دفاع می کردیم. اگر در سوریه و کشورهای اطراف نبودیم امروزه نوامیس جمهوری اسلامی در خطر بودند و مردان این سرزمین را می کشتند و زنان را به عنوان برده به فروش میرساندند. شیرمردان بسیجی با حضور در سوریه مسیر داعش را تغییر و مسیر جنگ را عوض کردند و با این کار کشور جمهوری اسلامی ایران  تبدیل به یک نظام برتر منطقه ای با تاثیر گذاری جهانی شد.

 

عسگری با اشاره به اینکه استکبار جهانی کیلومترها دور می زند و مرز سیاسی خویش را کنار مرز جمهوری اسلامی ایران رسانده و در شبکه های ماهوارای نیز اعلام کرده که به کلانتری ها و مراکز نظامی حمله کنید و اسلحه هایشان را بگیرید و خود را برای نبرد نظامی آماده کنید ف گفت: بزرگترین و وحشی ترین نیروها، با تمامی تجهیزات را چند تن از شیرمردان ما نابود کردند، چه کسی جرات جنگیدن با ما را دارد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه بزرگترین نیروی هوا فضا و نظامی  دنیا که 50 درصد قدرت نظامی دنیا و 20 درصد ثروت دنیا را داراست و امپراطوری شرق را با یک جنگ سرد 45 ساله به فروپاشی کرد، شیرمردانمان هفت سال تمام پشت مرز های سوریه آنها را نگه میدارند و جرات نکردند که پایشان را در خاک سوریه بگذارند، یادآور شد: زمانی که بزرگترین،  پیشرفته ترین و سرّی ترین پهبادش را در زمان تحریم میزنیم چه کسی می تواند با ما بجنگد. زمانی که به گفته کارشناسان صنعت کشتی سازی انگلستان سال های سال به عنوان بزرگترین قدرت دریایی دنیا بود نیروهای دریایی ما ناوشان را تصرف می کند و از ما درخواست می کنند که به خدمه این ناو آسیبی نرسانید چه کسی توان جنگیدن با ایران را داراست. ما به سوریه لشکر نفرستادیم بلکه ما یگان فرستادیم که متشکل از چندین بسیجی بود ، با این وجود بساط نیروی بزرگ داعش را جمع کردند.

 

فرمانده سپاه آمل در پایان مطابق بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند من به آینده خوش بین هستم و این را از روی احساس نمی گویم بلکه از روی بصیرت می گویم اشاره کرد و گفت : باید به خودمان بیاییم و به خودمان اعتقاد داشته باشیم و به این نیروی درون زای انقلاب و نیروی عظیم بسیج و به این تفکر بسیجی و انقلابی که با صلابت و با اقتدار باقدرت روی پای خودش ایستاده و به مسیرش ادامه می دهد،استکبار جهانی نیز از ابتدا به دنبال این بود که هلال شیعی را از بین ببرد و خاورمیانه جدید شکل دهد در صورتی که نه تنها هلال شیعی بلکه هلال شیعی تبدیل به ماه کامل شد و ما منتظر ظهور خورشید هستیم.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTQw
 
 
کیمیا سامانه