مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران:

بیش از 800 عضو فعال در بسیج رسانه مازندران/ اجرای 67 برنامه در هفته بسیج

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۳۰ / آبان / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران گفت:بسیج در توسعه و رونق جامعه نقش بسزایی داشته باشد؛ همانطور که در سیل و این قبیل مشکلات در کنار مردم بود و کمک کننده است.
 بیش از 800 عضو فعال در بسیج رسانه مازندران/ اجرای 67 برنامه در هفته بسیج
 

به گزارش سفیر هراز،

عبدالمهدی حق‌شناس، در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به  هفته بسیج گفت: شعار محوری بسیج، 40 سال خدمت جهاد و شهادت است که یکی از معدود وعده های است که از زمان انقلاب تا کنون توانسته به شعارهایش جامعه عمل بپوشاند.

وی با بیان نقش بسیج در جامعه عنوان کرد:بازسازی کشور، دفاع در مقابل دشمنان، رفع آسیب ها از جمله کارهای بود که بسیج توانست به خوبی انجام دهد و در توسعه و رونق جامعه نقش بسزایی داشته باشد؛ همانطور که در سیل و این قبیل مشکلات در کنار مردم بود و کمک کننده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران هدف اصلی بسیج رسانه را نشان دادن عملکرد انقلاب و فرامین رهبری برشمرد و خاطرنشان کرد: تاثیر رسانه تعیین الگو و رهنمود کردن جامعه در مسیر انقلاب است، وظیفه بسیج رسانه این است که در مسیر انقلاب گام بردارد و دستاوردهای چهل سال انقلاب را منعکس کند.

وی از نقش محوری رسانه‌ ها در جامعه تاکید کرد و افزود: امروزه حرف اصلی را رسانه ها می زنند، تفکر جامعه رسانه را دنبال می کند و از آن تاثیر می پذیرد .

حق شناس به بیش از 800 عضو فعال رسانه ای در بسیج رسانه مازندران خبر داد و اظهار کرد: 543 عضو ثابت بسیج و 300 عضو همکار در بسیج رسانه مازندران هستند که در بیشتر برنامه های بیش از 70 درصد آنان حضوری فعال دارند.

ویس در پایان از برنامه های بسیج رسانه در هفته بسیج عنوان کرد: 23 عنوان در 67 برنامه اجرایی می شود که امیدورایم تاثیر خوبی داشته باشد.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY3MTMx
 
 
کیمیا سامانه